Ludzkość skażona nanotechnologią - doniesienia 26 międzynarodowych zespołów lekarzy

Ludzkość skażona nanotechnologią - doniesienia 26 międzynarodowych zespołów lekarzy

15 lutego 2023 roku na kanale Stew Peters Network wyemitowano wywiad Marii Zeee z dr Aną Mihalceą*, aby pokazać dowody na to, że osoby, które nie otrzymały szczepienia na Covid-19, wykazują w swoich ciałach TĄ SAMĄ nanotechnologię, grafen, skrzepy i inne dolegliwości, identyczne jak u osób, którym wstrzyknięto szczepionkę.

Dr Ana Mihalcea informuje, że w ciałach osób niezaszczepinych znajdowana jest zbliżona ilość nanotechnologii jak u osób, które przyjęły szczepionki na Covid-19.
Lekarka pokazuje prezentację pt. „Metals and Hydrogel Polymers as Weapons System” (Polimery Metali i Hydrożelu Jako System Broni), z której wynika, że ona i 26 zespołów badaczy z całego świata znaleźli w szczepionkach wszelkiego rodzaju metale ciężkie i żadkie nieznanego pochodzenia i przeznaczenia, np. cez, bar, kobalt, żelazo, chrom, tytan, cer, gadolin, aluminium, krzem, siarkę, tul i antymon (w Modernie). Powstaje pytanie – co te substancje robią w szczepionkach, które rzekomo mają ludzi leczyć? Wg dr Any, metale te pełnią m.in. taką fukcję, że człowiek, który ma je w sobie, jest lepiej wykrywalny z przestrzeni powietrznej np. przez satelity czy drony. Jeśli człowiek nie ma tego typu metali w swoim systemie ciała, jest czymś w rodzaju ducha dla technologii wykrywającej. Wskazuje, że metale te dostają się do układu ciała także poprzez inhalację.

W wielu szczepionkach nie wykryto wcale RNA lub było ono pofragmentaryzowane – zatem jeśli nie stwierdza się obecności mRNA, wówczas automatycznie cała kwestia białka kolca staje pod znakiem zapytania, przynajmniej w przypadku niektórych osób. Dlatego badacze patrzą także na inne dziwne rzeczy obecne w ciałach ludzi i w szczepionkach.
Wykryto ogromne ilości zanieczyszczeń DNA i białek. Widoczne są duże struktury: krople, cząstki, struktury kryształowe, kwadratowe płaskie kształty, włókna, wstążki, widoczny jest ruch i gromadzenie się tych cząstek. Zauważane są różne formy grafenu oraz będące produktem odpadu, magnetyczne krople.

Mark Steele, specjalista od broni militarnych i elektromagnetycznych, cytowany jest przez dr Mihalcea w kwestii użycia metali na populacji ludzkiej. Steele wskazuje, że technologia ta jest używana na polu walki do wykrywania struktur biologicznych:

„ Metale prawie zawsze odbijają radary i dlatego są widoczne do wykorzystania jako środek wykrywania obiektów. „Wetware” to nazwa nadawana strukturom biologicznym działającym w przestrzeni pola walki, które są znacznie trudniejsze do wyśledzenia i namierzenia lub zaatakowania za pomocą LIDAR, RADAR lub DEW (Directed Energy Weapons, broń energii kierunkowej). Metale silnie odbijają fale elektromagnetyczne i pozwalają na zwiększoną wykrywalność i rozdzielczość dzięki technologiom przesłuchań na polu bitwy. Specyficzne kształty metali w polimerach (tj. hydrożel) mogą być wykorzystywane ze względu na ich właściwości dielektryczne do odchylania i pochłaniania odbić i możliwości przesłuchiwania obecnych systemów radarowych.”

Jeśli w ciele człowieka obecny jest, np. wolfram, oznacza to, że została na nim użyta broń wojskowa i żadna inna opcja nie wchodzi w grę, wg Steele’a. Wskazuje także na związek tej technologii z Neuralink.

Rokefeler plus Omniwersum 1Książki do nabycia w naszym sklepie.

Inne źródła pochodzenia trujących nas metali są zróżnicowane:

1. Geoinżynieria (rozpylane w powietrzu)
2. Zanieczyszczenie przemysłowe, kosmetyki
3. Szczepionki
4. Papierosy (ostatnio w liściach tytoniu wykrywa się duże ilości radioaktywnego cezu, poziomy te są wyższe niż wykrywano w liściach w Czarnobylu (!), przestroga dla palaczy)

W programie wspomniane są szokujące badania Dr Antonietty Gatti, międzynarodowej sławy nanopatolog z Uniwersytetu w Modenie, która przebadała 44 różne szczepionki  (badanie)  – we WSZYSTKICH dr Gatti znalazła bardzo skomplikowane cząsteczki nanotechnologii.

Pojawia się tu szokujący wniosek – ponieważ wszystkie te szczepionki mają w swoim składzie te substancje, nie można już powiedzieć, że ich obecność w szczepionkach na Covid-19 świadczy o „zanieczyszczeniu” tych szczepionek (jak często jest to nazywane), a raczej o celowym, świadomym użyciu tych substancji.
Dr Gatti zrobiła niedawno badania, gdzie wykryła podobne nanocząstki w chlebie i ciastkach, wskazując na zatrucie łańcucha żywności („Badanie obecności mikro- i nanocząstek zanieczyszczeń nieorganicznych w pieczywie i ciastkach metodą środowiskowej skaningowej mikroskopii elektronowej”, link.

Wniosek końcowy- każda istota ludzka ma obecnie w sobie technologię „wetware” (słowo to oznacza „mózg”, w porównaniu do słów software i hardware), które zostało wprowadzone jako polutant w gatunek ludzki na wiele różnych sposobów, nie tylko jako zastrzyk CV-19. Ludzkość jest poddawana temu zatruciu (czyli transhumanistycznej transformacji) od 30 lat, aż do chwili obecnej.

Dr Mihalcea w oczyszczaniu swoich pacjentów używa:

„Metale prawie zawsze odbijają radary i dlatego są widoczne do wykorzystania jako środek wykrywania obiektów. „Wetware” to nazwa nadawana strukturom biologicznym działającym w przestrzeni pola walki, które są znacznie trudniejsze do wyśledzenia i namierzenia lub zaatakowania za pomocą LIDAR, RADAR lub DEW (Directed Energy Weapons, broń energii kierunkowej). Metale silnie odbijają fale elektromagnetyczne i pozwalają na zwiększoną wykrywalność i rozdzielczość dzięki technologiom przesłuchań na polu bitwy. Specyficzne kształty metali w polimerach (tj. hydrożel) mogą być wykorzystywane ze względu na ich właściwości dielektryczne do odchylania i pochłaniania odbić i możliwości przesłuchiwania obecnych systemów radarowych.”

1. Dieta alkaliczna
2. Plasminex (Nattokinase)
3. Tlenek azotu
4. Złoto hydrozolowe (hydrosol gold)
5. Krem EDTA (Soma Health)
6. Pełna suplementacja (m.in. wit. D)
7. Kwas huminowy i fulwowy

Na koniec dr Ana zadaje pytanie – jak wyglądałaby ludzkość, gdyby od tak dawna nie była poddawana działaniu nanotechnologii i podtruwaniu? Czy proces starzenia się byłby znacznie wolniejszy? Z całą pewnością nie bylibyśmy tak zmęczeni i chorzy.

antonietta gatti zdj

O dr Antonietcie Gatti

Dr Antonietta Gatti ma interdyscyplinarne doświadczenie, obejmujące fizykę, chemię, biologię, fizjologię, patologię i patologię sądową. Ma ponad 40-letnie doświadczenie badawcze w dziedzinie biomateriałów i biokompatybilności na poziomie krajowym i międzynarodowym na różnych stanowiskach.

W 2002 roku dr Gatti została wyznaczona na koordynatorkę europejskiego projektu o nazwie Nanopathology, w ramach którego opracowano nowe narzędzie diagnostyczne. Wyniki projektu zostały opisane w jej książkach Nanopathology, wydanych przez Pan Stanford Publishing (2008) oraz Case studies in nanotoxicology and particles toxicology wydanych przez Elsevier (2015).

Dr Gatti wykorzystuje zaawansowaną skaningową mikroskopię elektronową do identyfikacji nanocząstek w próbkach biologicznych, matrycach organicznych, żywności, wodzie i roślinach. Jej doświadczenie doprowadziło do europejskiego projektu o nazwie DIPNA (Nanotoxicology), ponownie koordynowanego przez dr Gatti, oraz włoskich projektów (BATNAN, INESE i VENAM) dotyczących nanoekotoksyczności.

Dr Gatti jest autorką około 240 artykułów w recenzowanych czasopismach. Stworzyła Laboratorium Biomateriałów na Uniwersytecie w Modenie. Obecnie jest europejskim autorytetem w dziedzinie nanopatologii (patologii ludzi i zwierząt wywoływanych przez mikro- i nanocząsteczki), nanotoksykologii, nanoekotoksykologii, zanieczyszczenia środowiska i wojny oraz chorób pokrewnych. Jest także konsultantką włoskiego rządu ds. zubożonego uranu i powiązanych chorób.

*Link do filmu w J.angielskim tutaj.Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila