Dr Beverly Rubik o polu energetycznym człowieka i zdrowiu. Q&A

Dr Beverly Rubik o polu energetycznym człowieka i zdrowiu. Q&A

Q: Dr. Rubik, wierzysz, że wszystkie żyjące rzeczy mają określone pole energetyczne wokół siebie. Czym jest ta energia, to pole i co dokładnie robi? 

A: Z pewnością w to uwierzę, ale mam też naukowe dowody na to, że żywe istoty mają to, co nazywam polem biologicznym. W ludzkiej istocie jest to ludzkie pole energetyczne i to zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz naszych ciał, wystające poza naszą skórę. Za ich pomocą wpływamy na siebie nawzajem, i jest to organizujace pole dla samego życia, innymi słowy pole ciała może być bardziej pierwotne niż składniki ciała, biocząsteczki i same komórki, więc faktycznie pomaga zachować nasze zdrowie i dobre samopoczucie oraz odgrywa zasadniczą rolę w leczeniu naszych chorób. 

Q: A co z ludźmi używasjącymi leków, długoterminowo zażywającymi lekarstw, jaki ma to wpływ na naszą energię? 

A: Myślę, że zarówno leki rekreacyjne, jak również leki przepisywane na receptę długoterminowo są dość szkodliwe dla pola energetycznego, w rzeczywistości zmierzyłam to. Pola serca są dotknięte wieloma popularnymi lekami, które ludzie przejmują na dłuższą metę. Z pewnością ludzie mogą używać leków do krótkotrwałego użytku, leki na receptę, ale w dzisiejszych czasach choroby są często chroniczne, a ludzie są na lekach przez całe życie, to duży problem. To drenuje ludzkie pole energetyczne. I często ludzie czują się gorzej i idą na kolejną kontrolę, a lekarze przepisują jeszcze więcej leków, i oni czują się coraz gorzej i gorzej i gorzej. To spirala w dół spowodowana długotrwałym używaniem leków. 

Q: Jakie są dobre rozwiązania umożliwiające zharmonizowanie pola energetycznego? 

A: Cóż, musimy bardzo uważać, co wkładamy w to ciało. Musimy pić wysokoenergetyczną, witalizowaną wodę, która została zrestrukturyzowana – a woda ma strukturę, wierzcie lub nie, to nie jest przypadkowa mieszanka biomolekuł. Możemy naładować energią wodę używając niektórych urządzeń, określonych częstotliwości umieszczających informację w wodzie i taka woda ma wtedy więcej witalności, a co za tym idzie, my ożywiamy nasze pola energetyczne. Z pewnością możemy to zrobić także za pomoca lepszej diety, składającej się wyłącznie z żywności ekologicznej, unikając genetycznie zmodyfikowanej żywności i właściwych, odżywczych suplementów diety, ponieważ współczesne gleby są często bardzo zubożone, brakuje w nich minerałów, wierzchnia warstwa gleby jest w złym stanie, więc musimy to uzupełnić odpowiednio ukierunkowanymi suplementami, by zwiększyć naszą witalność. Możemy też nosić pewne produkty, takie jak wisiorek generujący subtelna energię lub użyć innych produktów energetycznych, które mogą pracować nad zwiększeniem naszej witalności, ponieważ mamy wszystkie te energie wokół nas, które ją z nas wysysają. 

Q: Co to jest woda strukturyzowana?

A: Przede wszystkim pozwólcie, że powiem coś o wodzie, ponieważ ludzie myślą, że woda to po prostu H2O, uczymy się tego na lekcji chemii, ale to nie jest takie proste. Woda w stanie ciekłym jest prawdopodobnie najbardziej skomplikowaną substancja, jaką robi – przyjmuje strukturę w zależności od geometrii naczynia, w którym się znajduje, święte figury geometryczne także importują i przekazują wodzie informacje, a także częstotliwości i informacje umieszczane w wodzie restrukturyzują ją, bardzo subtelnie zmieniają wewnętrzną strukturę ciekłej wody i sprawiają, że jest przez nas lepiej wchłanialna, aby nas nawodnić i ożywić. Więc jest to bardzo ważne, by mieć naenergetyzowaną wodę strukturalną jako część naszej codziennej diety. 

Q: Jaka zasada stoi za takimi rozwiązaniami wellness?

A: Cóż, musimy tu przejść do fizyki kwantowej zrozumieć. Z jednej strony ludzie widzą ciało i życie w ogóle jako nic innego jak worek biomolekuł. Jest to bardzo ograniczony pogląd. W fizyce mamy zasadę, która mówi, że materia jest zbudowana z cząsteczek, ale ma też właściwości podobne do fali, więc musimy pomyśleć o właściwości życia, która ma naturę fali, stąd naprawdę pochodzi kwantowa teoria fizyki, która wyjaśnia, co się dzieje z polem energetycznym i jak te produkty działają na nas. 

Q: Dziękuję za rozmowę. 

Dr Beverly Rubik jest wiodącym naukowcem o międzynarodowej renomie, znaną ze swojej pracy w pionierskiej nauce i medycynie, która wykracza poza główny nurt. Posiada doktorat z biofizyki na Uniwersytecie Kalifornijskim w Berkeley, jest prezesem/założycielką Institute for Frontier Science. Znana na całym świecie ze swoich badań nad biopolem, dziedziną energii z informacją o żywych systemach.

Strona dr Rubik Tutaj.  Żródlo

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila