Agnieszka Szymczak o zdrowym podejściu do zdrowia

Agnieszka Szymczak o zdrowym podejściu do zdrowia

Jak często zastanawiamy się nad sobą i zdrowiem? Kogo słuchamy? Większość społeczeństwa polega na medycynie konwencjonalnej. Jest potrzebna, jednak słuchanie wyłącznie zdania lekarzy a zapominanie o sobie i intuicji prowadzi do wielu nieporozumień, a w rezultacie słabych wyników leczeniu. Kto lepiej zna nasze ciało jak nie my sami? Jesteśmy ze sobą 24 godziny na dobę, u lekarza w porywach 15 minut. Zawierzając diagnozom zdajemy się na systemowe sposoby leczenia. Przyjmujemy leki jako panaceum na zdrowie i szczęście zupełnie nie słuchając swojego organizmu. Podam przykład. Przed 25 laty zawierzyłam specjaliście, ponieważ brakowało mi świadomości i kompletnie nie ufałam sobie. Ignorowałam intuicję. Wydawało się, że jestem skazana na branie leków do końca życia, tak twierdził lekarz specjalista; no i wierzyłam w to. Co się zadziało, że wszystko się zmieniło? Zmieniłam myślenie o sobie, poddałam w wątpliwość diagnozę, zaczęłam świadome życie, zaufałam sobie. Nie neguję, że lekarze nie są potrzebni, owszem są potrzebni, jednak powierzanie wyłącznie im własnego zdrowia, a tym samym własnego życia jest błędem i nieporozumieniem. I to właśnie potwierdziła Agnieszka Szymczak, z którą przeprowadziłam wywiad. Agnieszka jest właścicielką sklepu zielarskiego w Koninie. Wybrałam się do niej osobiście. Wyprowadziła syna z autyzmu dzięki zaufaniu do siebie, wiedzy jaką zdobyła na drodze poszukiwań najlepszego rozwiązania, nie poddała się i nie godziła na „wyrok”, jaki dawali lekarze. Siebie wyprowadziła z chorób tarczycy i cieszy się zdrowiem. Spotykanie wyjątkowych ludzi daje mi ogrom wiedzy, szacunek do siebie i innych, podziw dla bohaterów moich programów. Przedstawiam Wam indywidualistkę Agnieszkę Szymczak, promotorkę zdrowego stylu życia.

Wsparcie  Autora : Elżbieta Żłobicka | O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | eWodnik Patronite | © Copyright eWodnik.pl |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana w jakikolwiek sposób, za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych oraz przechowywana w systemach gromadzenia i udostępniania danych bez zgody właściciela praw autorskich.

 

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila