Podróże w czasie DARPA-CIA i ich wpływ na wybory amerykańskich prezydentów - Projekt Pegasus

Podróże w czasie DARPA-CIA i ich wpływ na wybory amerykańskich prezydentów - Projekt Pegasus

Temat chronogarchii (rządu podróżującego w czasie) będziemy niejednokrotnie rozwijać

w naszych egzopolitycznych rozważaniach. Jako wstęp do wywiadów z Alfredem Lambremontem Webrem, który niedawno opublikował nową książkę na temat chronogarchii, posłuży poniższy artykuł.

Według Andrew D. Basiago, byłego chrononauty i kandydata na prezydenta w 2016 r., prezydenci USA George H.W. Bush, George W. Bush, Bill Clinton i Barack Obama zostali wstępnie zidentyfikowani przez tajny prezydencki program podróży w czasie do preidentyfikacji przyszłych prezydentów i polityków.

BLAINE, WA – Jak wcześniej informowaliśmy, były amerykański chrononauta Andrew D. Basiago, demaskator z tajnego amerykańskiego programu podróży w czasie, opisał, gdy jako dziecko służące w Projekcie Pegasus na początku lat 70. brał udział w obiadach w La Hacienda − restauracji na Starym Mieście Albuquerque w stanie Nowy Meksyk, w której uczestniczyli dyrektorzy projektów i przyszli amerykańscy prezydenci, w tym George H.W. Bush, Bill Clinton i George W. Bush. Informowano ich wtedy, że Projekt Pegasus odkrył poprzez dostęp kwantowy, że w przyszłości będą służyć jako prezydenci. Andrew Basiago wziął udział w lunchu zorganizowanym dla Bushów i dla Clintona po tym, jak zostali oni poinformowani o swoich przyszłych prezydencjach i nadal przetwarzali tę informację.

Pan Basiago, uczestnik w latach 1968-72 tajnego Projektu Pegasus DARPA (podróży w czasie) z dostępem kwantowym, wykorzystującym technologię Tesli, oświadczył publicznie, że również jego ojciec Raymond F. Basiago stwierdził, że zarówno prezydent USA Barack H. Obama, jak i on sam – Andrew D. Basiago, zostali wcześniej zidentyfikowani przez prezydencki program podróży w czasie jako przyszli prezydenci USA.[1]

Raymond F. Basiago był urzędnikiem projektu podróży w czasie Pegasus CIA, w tym jednostki odpowiedzialnej za wstępną identyfikację i informowanie przyszłych prezydentów USA. Raymond F. Basiago, wraz z innymi urzędnikami CIA ds. podróży w czasie, powiadomili Andy’ego Basiago o jego przyszłym przeznaczeniu jako prezydent USA (choć nie wskazali dokładnego roku). Andy został po raz pierwszy poinformowany o swojej przyszłej prezydenturze w 1980 r. podczas szkolenia w pokoju skoków na Marsa [ang. Mars jump room], a nie w 1971 r. We wczesnych latach 70. Andy’emu pozwolono uczestniczyć w szeregu tajnych odpraw dotyczących podróży w czasie przyszłych prezydentów w ramach Projektu Pegasus.

Dowody na to, że Donald J. Trump został wybrany na prezydenta USA w 2016 r.

Alfred L. Webre zapytał Andrew D. Basiago: „Logicznie rzecz biorąc, wydaje się rozsądne, że gdyby twój ojciec poinformował cię o preidentyfikacji Billa Clintona jako przyszłego prezydenta USA, poinformowałby cię również o tym, czy Hillary Clinton była również preidentyfikowana do funkcji prezydenta”.

Andrew odpowiedział: „Alfred, jeśli chodzi o Hillary Clinton, nie mam żadnych danych. Myślę, że rozsądnie jest wywnioskować, że gdyby była przyszłym prezydentem, byłaby zidentyfikowana poprzez swój związek z WJC [Williamem J. Clintonem] jako POTUS.
Jeśli chodzi o [Donalda J.] Trumpa, mam mgliste wspomnienie, jak mój ojciec zwrócił szczególną uwagę na Trumpa podczas jego występu w The Phil Donahue Show i nawet skomentował, że jest on przyszłym prezydentem USA” – zakończył Basiago.

Andrew dodał również: „Mam też wspomnienie, że mój ojciec zidentyfikował Newta Gingricha jako przyszłego przywódcę kraju, prezydenta lub wiceprezydenta”.

Nie ma świadków, którzy widzieliby odprawę Donalda J. Trumpa przez przedstawicieli tajnego programu podróży w czasie DARPA-CIA. Basiago widział takich świadków w przypadku innych z góry określonych prezydentów USA, w tym George’a H.W. Busha, Billa Clintona, George’a W. Busha i Baracka Obamy.

Zapytany, czy jego wypowiedzi są pogłoskami, Andrew odpowiedział: „Moje oświadczenie nie jest pogłoską. Jest to raczej bezpośredni dowód pokazujący, że mój ojciec dokonał werbalnego aktu umieszczenia Trumpa wśród osób zidentyfikowanych jako przyszli prezydenci dzięki komputerom CIA z dostępem kwantowym”.

Donald Trump w odniesieniach kulturowych

To, że Donald J. Trump mógł zostać z góry zidentyfikowany przez Projekt Pegasus wzmacnia fakt, że wydaje się on być z góry zidentyfikowany w wielu odniesieniach kulturowych, które prawdopodobnie mogły wykorzystać dane dotyczące podróży w czasie, które wyciekły w celu manipulacji społecznej.

Przykładem jest film „Powrót do przyszłości II” – przepowiednie przedstawione w tym filmie nadal się sprawdzają, np. gdy Chicago Cubs wygrywają World Series, a Donald Trump dochodzi do władzy.[2]

Karty Iluminatów – Przepowiednia wyborcza: Zabójstwo Donalda Trumpa. Uważa się, że gra ta przewidziała ataki 11 września i śmierć księżnej Diany, mogła więc przewidzieć także zabójstwo kandydata na prezydenta USA, Donalda Trumpa. [3]

Polecane dalsze lektury:

Time Travel and Political Control [Podróże w czasie i polityczna kontrola]

autorstwa Alfreda Lambremonta Webre’a

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila