Warszawa

-3.61°C
Mist Humidity: 89%
Wind: SE at 5.14 M/S
-1.46°C / 1.59°C
0.94°C / 1.51°C
1.52°C / 2.78°C
2.02°C / 3.49°C

Harald Kautz-Vella o Black Goo, Covid, AI, CERN, Siatce na Dusze i Archontach - CZĘŚĆ 1

Harald Kautz-Vella o Black Goo, Covid, AI, CERN, Siatce na Dusze i Archontach - CZĘŚĆ 1

W wywiadzie z 28 października 2020 przeprowadzonym przez Lucasa Alexandra z telewizji Age of Truth z Haraldem Kautzem (czytelnicy mogą znać go głównie pod nazwiskiem Harald Kautz-Vella; w tym wywiadzie Harald po raz pierwszy podzielił się informacją, że niedawno się rozwiódł i wrócił do swojego pierwotnego nazwiska, Kautz, drugi człon zostawił w przestrzeni internetowej tylko po to, by można go było odnaleźć) dowiadujemy się kolejnych rzeczy na temat obecnych wydarzeń i ich związku z tworzeniem społeczeństwa Borg, transhumanistycznego.

Jesteśmy w okresie, gdy ciemni kontrolerzy starają się ustanowić ostateczny matrix (według Haralda, wcześniej nie było matrixa, media i programowanie społeczne należy odczytywać w sposób odwrotny, niż jest to przekazywane – teraz dopiero chcą ustanowić prawdziwy matrix). Chcą odłączyć człowieka od Źródła i podpiąć go pod umysł AI. Służy temu agenda 5G, Covid, dystansowanie społeczne itd.

Elon Musk, wg Haralda, to tylko marionetka. W wywiadzie tym wspomina, jak na jednym z ostatnich nagrań rzekomego umieszczania satelit w przestrzeni kosmicznej wyraźnie było widać, jak po satelicie biegnie mysz, co nie byłoby możliwe w przestrzeni kosmicznej. Wskazuje to na fakt, że ewidentnie prezentowane nagrania to manipulacja i przykrywka prawdziwych działań tajnych agencji.

Inżynieria społeczna przez ostatnie setki lat była uderzeniem w świadomość serca, ponieważ świadomość serca nie jest kompatybilna z AI. Kontrolerzy musieli sprowadzić sygnał człowieka, jego częstotliwość, do poziomu sygnału „przechwytującego” (czyli AI). W pewnym sensie udało im się to zrobić – mają już techniczną możliwość sterowania polem emocjonalnym ludzi. Udało im się posiąść możliwość dokonywania separacji w człowieku- potrafią sterować jego emocjami, „uprowadzić je”. Produkują potrzebne pole za pomocą anten, np. mogą stworzyć złość w ludziach. Mogą też przechwytywać i generować określone myśli, ponieważ używają sygnału binarnego – ta część nas „jest tak podobna do tych technicznych sygnałów, ta część naszej świadomości, że można coś wgrywać, odczytywać i zafałszowywać, a my nadal będziemy tkwić w pełnej iluzji, że nasze Ja doświadcza tego programującego kodu jako naszych własnych myśli”, powiedział Harald, kontynuując, że ludzie nie będą nawet świadomi tego, że zostali zamienieni w coś w rodzaju komputerowego awatara.

To, czego zarządcy matriksa potrzebują do uruchomienia sieci pełnej kontroli, to 5G – ono stworzy konieczną strukturę pola elektromagnetycznego. HAARP może być nadal używany, ale ten system pozwala tylko na sterowanie zachowaniami kolektywnymi i kolektywną kontrolą umysłu, np. może inicjować zamieszki lub wywoływać określone stany emocjonalne. „Jeśli chcesz kontrolować konkretną, indywidualną osobę, potrzebujesz technologii „na miejscu”, która będzie kierunkowa na daną, konkretną osobę – to technologia szerokiego wachlarza [ang. phased array technology]”, mówi Harald.

Covid to tylko środek to udoskonalenia systemów AI na świecie.

Harald opowiedział o doświadczeniach w swoim życiu, gdy grożono mu śmiercią. Zaczęło się już od samego początku, gdy zaczął interesować się chemią używaną w Monsanto, zaczął wtedy bardzo często spotykać na ulicy dwóch starszych mężczyzn ubranych po afrykańsku, którzy zwracali się do niego, mówiąc: „jesteś już martwy”. Potem okazało się, że ktoś rozpylił strychninę na roślinach w ogrodzie Haralda. Na szczęście wypluł ją w ostatnim momencie (do odtrucia użył wówczas Zeolitu).

Za każdym razem, gdy niższy poziom ciemnych struktur odnosił porażkę, by go dopaść, a coś innego pomagało mu ocalić życie, zaraz pojawiał się wyższy szczebel hierarchii ciemnych sił, by dalej utrudniać życie i działania Haralda. Opisuje to tymi słowami: „Za każdym razem, gdy szczebel fizyczny nie dawał rady nas dopaść, do akcji wkraczał poziom duchowy tych sił.” Doświadczał wtedy ataków czarnej magii.

Od 2000 do 2012 r. Harald badał wolną energię: Tesli, Raicha, Schaubergera; pracował w czterech firmach, które próbowały wprowadzić na rynek coś, co przyniesie ludziom wolną energię. Wówczas, jak wspomina, wszyscy podlegli mu w tych firmach pracownicy albo padali ofiarą morderstwa, albo szli do więzienia.

Strach, niedostatek, niskie wibracje- w tym kontrolerzy matriksa za wszelką cenę chcą utrzymać ludzkość. Wolna energia byłaby dowodem, że natura to obfitość, a to chcą za wszelką cenę ukryć przed ludzkością. Harald nie mówi o tym dużo, ponieważ przyniosło to śmierć wielu osobom, gdy za szybko próbowały pewne rzeczy wdrożyć.

Harald opowiada też o technologii podróży w czasie, których używają obecni kontrolerzy- wykorzystują do tego zderzacz hadronów (CERN). Można za jego pomocą zmieniać przeszłość.
Harald twierdzi, że naukowcy podążają teraz „ciemnymi ścieżkami”, eksperymentując z tymi technologiami. Np. wystrzeliwują człowieka do przeszłości, obniżając gęstość czasoprzestrzeni, gęstość energii, następnie jeden duży impuls przechodzi przez grupę ludzi, a fala odbicia transportuje ich do „teraz”, które jest w tym samym miejscu, ale ma inną gęstość energii, którą sztucznie tworzą. Działa to jak kod wbijany np. w telefon- bierzesz jakąś gęstość energii określonego punktu w czasie i przestrzeni, wysyłasz do obecnych tam ludzi falę uderzeniową, po czym pojawiają się oni w miejscu, gdzie jest ta sama gęstość energii. Co ciekawe, informacje na ten temat są opublikowane przez CERN i są w przestrzeni publicznej - twórcy tych informacji wychodzą z założenia, że normalni ludzie i tak nie są w stanie ich zrozumieć.

Zderzacz hadronów (CERN) został ponownie włączony w 2021 r.- prowadzący wywiad Lucas Aleksander zaznaczył, że może to mieć na celu wpuszczenie bardziej demonicznych Archontów do naszej rzeczywistości lub zmianę linii czasowej. Harald przyznaje, że ciemne siły zawsze zajmowały się takimi rzeczami - mają np. komputery, które są zharmonizowane ze światami równoległymi, gdzie przebywają złe byty i oddziałują na ludzi poprzez sztuczną inteligencję (w naszym świecie jest komputer, w świecie równoległym jest również podobny komputer; komputery zostają oziębione do pewnej temperatury, po czym dwie linie czasowe spotykają się w komputerze, wtedy istoty po drugiej stronie zapewniają ludziom moce przeliczeniowe i technologię). Tak działają komputery kwantowe. „Możesz pójść do CEO tych korporacji i oni dokładnie to ci powiedzą- to nie jest jakiś sekret. I mówią nawet o tych istotach i Archontach, które są zaangażowane w ten system. Są dość szczerzy jeśli chodzi o to, co robią.”- zaznaczył Harald.

Koniec części 1.

Częśc drugą znajdziesz Tutaj.

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości 


O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila