Warszawa

9.31°C
Moderate Rain Humidity: 91%
Wind: SE at 1.03 M/S
5.21°C / 10.09°C
5°C / 12.53°C
6.16°C / 14.07°C
7.75°C / 15.77°C

Ptasia grypa H5N1 wstępem do Resetu Finansowego? Apel organizacji TLS

Ptasia grypa H5N1 wstępem do Resetu Finansowego? Apel organizacji TLS

 

10 kwietnia 2023 r. Solomon Banks w imieniu organizacji TLS ostrzegł świat przed kolejną pandemią. Nagranie zostało opublikowane na platformie Rumble, bowiem, wg Banksa, nie jest to możliwe na innych, bardziej komercyjnych platformach z powodu cenzury. Wiadomość-ostrzeżenie brzmi następująco: „Zostałem poproszony przez organizację TLS o podzielenie się ze światem następującym przesłaniem dotyczącym pilnej sprawy, kolejnej pandemii. Zanim podzielę się tą wiadomością, chciałbym tylko powtórzyć, że nic z tego, co zaraz usłyszycie, nie ma na celu zasiania w kimkolwiek strachu, a raczej danie wszystkim do zrozumienia, co może nadejść, a co najważniejsze, co możemy zrobić, żeby to zatrzymać.

Intencją TLS, która zdecydowała się udostępnić światu tę wiadomość, jest ujawnienie planu, zanim to się stanie. Aby osoby stojące za tym złowrogim planem zastanowiły się dwa razy, zanim zrobią to, co zamierzają. Co najważniejsze, jeśli ten film zostanie udostępniony światu i obejrzą go masy, nasza wcześniejsza świadomość tych planów prawdopodobnie uniemożliwi im posunięcie się naprzód. Wiadomość brzmi następująco: Ptasia grypa, inaczej znana jako H5N1, już tu jest i zaraz zacznie się rozprzestrzeniać jak pożar. Dr Kohwaka jest szefem badań nad funkcjami tego konkretnego mikroorganizmu, aby „uzbroić go” i użyć przeciwko istotom ludzkim.

Dla tych z was, którzy jeszcze nie wiedzą, czym są badania nad uzyskaniem funkcji (gain of function), definiuje się je jako „badania medyczne, które genetycznie modyfikują organizm w sposób, który może poprawić biologiczne funkcje produktów genetycznych. Może to obejmować zmienioną zdolność przenoszenia patogenezy lub zakres żywicieli, taki jak typ żywicieli, który mikroorganizm może zarazić.” Innymi słowy, badania nad uzyskaniem funkcji zamieniają nieśmiercionośny mikroorganizm w taki, który jest niebezpieczny i może zabić gospodarza.


To broń. Zabójcza wersja ptasiej grypy została już celowo wypuszczona na wolność jako test. I jako wywierająca wpływ na zwierzęta − ptaki, niedźwiedzie, skunksy, szopy, a nawet delfiny, żeby wymienić tylko kilka. Następnym krokiem będzie rozprzestrzenienie go na ludzi.

Celem jest stworzenie kolejnej pandemii, tylko tym razem ta ma sprawić, że ostatnia będzie wyglądać jak dziecinna zabawa.
TLS pracuje obecnie nad planem, aby spróbować to powstrzymać. Częścią planu jest zamknięcie niektórych laboratoriów, które planują wypuścić nowego wirusa na ludzkości.
Kolejną częścią planu jest właśnie ten film, z nadzieją, że zostanie udostępniony i obejrzany przez miliony. Na marginesie, laboratoria, w których odbywają się wspomniane badania nad uzyskaniem funkcji, znajdują się na Ukrainie. Wszystko to ma związek z wojną, która jest wykorzystywana jako fasada, aby odwrócić naszą uwagę od tego, co naprawdę się dzieje.

Mówiąc o odwracaniu uwagi, wojna nie jest jedynym sposobem − aresztowanie 45. prezydenta, zamieszki we Francji i chaos polityczny w Izraelu są również częścią tej dywersyjnej taktyki. Ale ptasia grypa to nie koniec. Ptasia grypa ma wywołać kolejną pandemię, która zrobi miejsce dwóm bardzo konkretnym rzeczom. Numer jeden, globalnej zapaści gospodarczej, która doprowadzi do upadku banków na całym świecie, nie tylko w Stanach Zjednoczonych Ameryki, a tym samym przyniesie cyfrowe pieniądze, cyfrową walutę, aby uzyskać większą władzę i kontrolę nad masami.

Numer dwa to globalny stan zagrożenia zdrowia, który da im powód do wprowadzenia cyfrowych paszportów, w sprawie których światowi przywódcy podpisali już deklarację w 2022 r. Ten artykuł opublikowany 18 listopada 2022 r. mówi się, że na tegorocznym szczycie G20 w Indonezji 20 uczestniczących światowych przywódców podpisało deklarację wprowadzenia paszportów szczepionkowych dla swoich odpowiednich jurysdykcji, z deklarowanym zamiarem stworzenia globalnego systemu weryfikacji w celu ułatwienia bezpiecznych międzynarodowych podróży. Innymi słowy, na wypadek kolejnej pandemii, ważne jest, aby pamiętać, że szczepionka na tak zwaną ptasią grypę H5N1 została już wyprodukowana.

art print globalny zamach stanu

Książka GLOBALNY ZAMACH STANU już w sprzedaży


Stany Zjednoczone i wiele innych krajów już zaczęło kupować je hurtowo, aby ponownie przygotować się na wypadek kolejnej pandemii. Jak już wspomniano, wszystko to jest zaplanowane. Co zatem możemy zrobić i co musimy wiedzieć?
Po pierwsze, jeśli zachorujesz na jakiś rodzaj ptasiej grypy, nie jest to coś naturalnego. To jest zrobione przez człowieka.


Po drugie, zaopatrz się w witaminę D i kup sobie nebulizator, jeśli możesz. Dr Mercola ma bardzo prosty i pouczający film o tym, jak prawidłowo używać nebulizatora, który można znaleźć na stronie mercola. I po trzecie, wegetarianizm jest teraz dobrą opcją, biorąc pod uwagę to, co się dzieje. Ale jeśli zamierzasz jeść mięso, zaleca się trzymanie się z dala od kurczaka i indyka. Ponownie, intencją tego przesłania nie jest wywołanie strachu, a raczej ostrzeżenie was wszystkich, abyście się chronili i rozpowszechnili wystarczającą świadomość, zanim oficjalnie wdrożą kolejną część swoich planów zarażenia rasy ludzkiej. Jeśli wystarczająca liczba ludzi będzie o tym wiedziała, autorzy tego planu zastanowią się dwa razy, zanim pójdą z nim naprzód. Pamiętajcie − my, ludzie, mamy władzę, mamy szansę wziąć ją z powrotem w nasze ręce teraz, w sposób pokojowy. Wraz z TLS prosimy Cię o udostępnienie tego filmu daleko i szeroko, aby dać nam wszystkim największe szanse na pokonanie tego z jak najmniejszymi szkodami. Oczywiście ten film nie zostanie dotknięty przez media głównego nurtu i nie mogę go opublikować na moich zwykłych kanałach na YouTube, Instagramie i Facebooku bez ogromnego ryzyka usunięcia. Oznacza to, że będziemy musieli bardzo ciężko pracować, aby udostępnić ten film szeroko i postarać się, by dotarł on do mas i całego świata. Z pewnością będę was informować na bieżąco, gdy otrzymam więcej aktualizacji. Dziękuję bardzo TLS

Informacje te wydają się być bardzo realne i rzeczywiście, jak mówi Solomon Banks, skierowanie na tak ciemne plany światła naszej świadomości może mieć znaczący wpływ na nasze zrozumienie wydarzeń wokół nas, nasze wybory i dalsze postępowanie w tym niespokojnym okresie. / Źródło

 

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

 

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila