Oblicza Talentu - Waldemar Kotyś, konstruktor i wynalazca

Oblicza Talentu - Waldemar Kotyś, konstruktor i wynalazca

Miło nam powitać wśród Autorów publikujących na eWodniku Elżbietę Żłobicką − artystkę, aktorkę, twórczą duszę o wielu talentach (więcej o niej przeczytasz w zakładce Autorzy).
Od pewnego czasu Ela realizuje kolejną ważną misję, która polega na odwiedzaniu z kamerą ludzi w całej Polsce. Jakich ludzi odwiedza Ela? Ludzi z pozoru zwykłych, skromnych, lecz przy bliższym poznaniu i przeprowadzeniu godzinnej rozmowy, ukazuje się ich wyjątkowość i niezwykłość.


Każdy z tych ludzi prowadzi życie zwykłe, gdzieś na uboczu, w rzeczywistości realizując najgłębszy plan swojej duszy, samorealizację i urzeczywistnienie swojego najgłębszego „ja”− a jest to największy dar dla świata i dla kolektywu. Wybitny polski pedagog, prof. dr hab. Wiesław Andrukowicz z Uniwersytetu Szczecińskiego pisze często w swoich pracach, że tzw. „geniusz” to nic innego jak potencjał duszy każdego człowieka. Czy można zatem powiedzieć, że goście Eli Żłobickiej są geniuszami? Z całą pewnością tak – każdy z nich jest wyjątkowym geniuszem, a to, co robi, jest pełnym zaangażowaniem w realizację tego, by stać się w pełni „sobą”.


Zapraszamy do obejrzenia pierwszego materiału. 

Wsparcie  Autora : Elżbieta Żłobicka | O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | eWodnik Patronite | © Copyright eWodnik.pl |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana w jakikolwiek sposób, za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych oraz przechowywana w systemach gromadzenia i udostępniania danych bez zgody właściciela praw autorskich.

 

 

 

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila