Nikt nie lubi czerwonych kangurów

Nikt nie lubi czerwonych kangurów

Nikt nie lubi czerwonych kangurów

W Australii dzieje się coś niesamowitego i na pierwszym rzut oka wygląda to na ciałkiem dobrą inicjatywę ze strony rządu, ale czy aby na pewno? Jeżeli w grę wchodzi zmiana konstytucji, to nie wróży to nic dobrego, a więc gdzie leży haczyk i co tym razem komunistyczny rząd Australii planuje?

23 marca 2023 r. Premier, Hon Anthony Albanese, ogłosił poprawkę do konstytucji i pytanie, które zostanie zadane Australijczykom w referendum. Poprawka i pytanie zostały opracowane w porozumieniu z grupą roboczą Referendum Pierwszych Narodów.

W ramach zobowiązania rządu australijskiego do wdrożenia oświadczenia z serca Uluru odbędzie się 14 października 2023 r. Australijczycy zostaną poproszeni o zmianę konstytucji w celu uznania pierwszych narodów Australii poprzez ustanowienie głosu Aborygenów i Wysp Cieśniny Torresa.

Australijska Konstytucja

Konstytucja australijska weszła w życie 1 stycznia 1901 r., Ustanawiając Wspólnotę Australii. Jest to żywy dokument - który nadal kształtuje Australię - i jest niezwykle trudny do zmiany. Od 1901 r. 19 referendów zaproponowało 44 zmiany w Konstytucji; Uzgodniono tylko osiem zmian. Zanim nastąpi referendum, proponowane zmiany muszą zostać zatwierdzone przez Parlament i przekazane australijskiemu głosowaniu. Referendum jest przeprowadzane tylko wtedy, gdy zostanie zatwierdzone przez większość wyborców w większości stanów i przez większość wyborców w całym kraju. Jest to znane jako podwójna większość. Wyborcy na terytorium są liczni tylko w większości narodowej.

photo 2023 09 06 21 37 42

Pytanie referendalne

Pytanie, które zostanie zadane Australijczykom podczas referendum w 2023 r., Będzie brzmiało:
„Proponowane prawo: zmienić konstytucję w celu uznania pierwszych narodów Australii poprzez ustanowienie głosu Aborygenów i Cieśniny Torresa. Czy zatwierdzasz tę proponowaną zmianę?”

Zaznacz: TAK lub NIE

Dlaczego nikt nie lubi czerwonych kangurów ?

Komunistyczny Rząd Anthony Albanese najpierw utworzył nowe stanowisko ministra w sprawie republiki a z czasem ogłosił przekręt o nazwie "VOICE" który ma miejsce teraz.

Mamy tutaj bardzo głęboko ukryty haczyk na który sprytny rząd chciałby zahaczyć Australijczyków i pod przykrywką jakże piękniej inicjatywy, jakim jest referendum zabrać wszelkie prawa wolnych rdzennych ludzi jakimi są wciąż plemiona Aborygenów. Udział w referendum mają prawo wziąć wszyscy Australijczycy, którzy będą notabene decydować w sprawie Aborygenów, nie tyko tych którzy żyją w miastach ale również tych którzy od lat żyją w rezerwatach, wolni od jakichkolwiek rządów. Aby było to dobrze zrozumiałe, można przytoczyć tutaj przykład. "Zorganizujemy referendum w Polsce i Polacy zdecydują jakie prawa będą mieli obywatele Niemiec". Ma to sens? No nie za bardzo, a więc dlaczego rząd Australii pozwala zadecydować "białym ludziom" w teoretycznie nie swojej sprawie? I tutaj mamy drugą stronę medalu. Jeżeli konstytucja Australii zostanie tak zmieniona, że w jej części zostaną zapisane prawa Aborygenów, to rząd Australii będzie mógł tworzyć prawo dotyczące Aborygenów a co za tym idzie Aborygeni jako ludność rdzenna utraci swoją wolność raz na zawsze, na rzecz komunistycznej parti złożonej z podstawionych Aborygeńskich agentów w australijskim parlamencie. To jednak nie wszystko, bo sprytny komunistycznych rząd ma jeszcze jeden cel o którym zapomniał poinformować Australijczyków, którzy zagłosują w referendum na TAK. Mianowicie, że podpisują na siebie oraz kolejne pokolenia wyrok "śmierci" akceptując nowe podatki, ograniczenia itp. Których bez rewolucji nie będzie można usunąć. Premier Australii uważa, że dokument związany z "voice" ma jedną stronę, a prawda jest taka, że dokument ma 126 stron. Powiedział również, że nigdy tego dokumentu nie czytał i nie widzi powodu aby go czytać*. Czytaj dalej na stronie autora, link ponizej.

Cały artykuł „ Nobody likes red kangaroos „ przeczytasz tutaj.

Książka Elany Freeland „Pod zjonizowanym niebem” ukaże się w naszym sklepie już niebawem.

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości
O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl | MAREK.NZ |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana w jakikolwiek sposób, za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych oraz przechowywana w systemach gromadzenia i udostępniania danych bez zgody właściciela praw autorskich.

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila