Warszawa

9.31°C
Moderate Rain Humidity: 91%
Wind: SE at 1.03 M/S
5.21°C / 10.09°C
5°C / 12.53°C
6.16°C / 14.07°C
7.75°C / 15.77°C

Atakowany dokument o geoinżynierii „UNconventional Grey” w końcu dostępny opinii publicznej

Atakowany dokument o geoinżynierii „UNconventional Grey” w końcu dostępny opinii publicznej

W końcu ukazał się niedokończony, trzeci film o geoinżynierii zmarłego nagle Michaela J. Murphy'ego pt. „UNconventional Grey” („Niekonwencjonalna szarość”). Wiadomość o dostępności filmu jest rozpowszechniana poprzez sierpniowe Newslettery przez m.in. takie osoby jak Elana Freeland i Deborah Tavares (z portalu StopTheCrime), badaczki i znane na całym świecie wojowniczki o ludzkość w czasie wdrażanego właśnie globalnego planu Agendy 2021 – największego w historii ludzkości transferu bogactwa od ludności Ziemi do bogatych elit, a także przestawiania całego świata na zarządzanie przez sztuczną inteligencję.
Niedokończony, trzeci dokument Michaela J. Murphy'ego „UNconventional Grey” został uciszony w 2016 roku – to wtedy Murphy planował go wypuścić. To jego trzeci film opowiadający prawdę o geoinżynierii.

Poprzednie dwa to: What in the World Are They Spraying? (2010) (Co na Boga oni opryskują?) oraz
Why in the World Are They Spraying? (2012) (Dlaczego na Boga oni opryskują?)

Michael J. Murphy był wielokrotnie nagradzanym reżyserem i producentem, działaczem politycznym i przewodniczącym Koalicji Przeciwko Geoinżynierii. To on wpadł na pomysł nakręcenia filmu „Co do cholery oni rozpylają?”, który uświadomił milionom ludzi na całym świecie zagrożenie ze strony geoinżynierii. Obecnie znacznie szerzej wiadomo, że atmosfera na całym świecie jest zatruwana aluminium, barem i strontem niż dziesięć lat temu, w dużej mierze dzięki jego pionierskiej pracy. Jego slogan „Patrz dalej w górę!” skłoniło wielu do zwrócenia większej uwagi na niebo.

W 2015 r. pracował nad swoim trzecim filmem o smugach chemicznych, „Niekonwencjonalne odcienie szarości”, który, jak napisał, „opisywałby sposoby, w jakie my, jako ruch, możemy podjąć kroki prawne, żądając, aby wszystkie prawa, traktaty i mandaty dotyczące zmian klimatycznych zostały natychmiast uchylone do czasu wstrzymania wszystkich programów geoinżynieryjnych. Tylko wtedy będziemy w stanie naprawdę określić, czy planeta się ociepla”. Niestety, ten ważny dokument nigdy nie został ukończony. W listopadzie 2015 roku napisał, że jest w końcowej fazie produkcji i udostępnił kilka fragmentów wywiadów przeprowadzonych dla Shade of Grey, ale to wezwanie do działania ustało.
Prześladowanie Michaela rozpoczęło się w 2012 roku, tuż po debiucie „Why in the World” w Los Angeles na konferencji Consciousness Beyond Chemtrails – w chwili, gdy zaczął organizować trzeci film, który w przeciwieństwie do dwóch poprzednich nie tylko obudzi opinię publiczną, ale zjednoczy aktywistów wokół Aerosol Collection Project (globalny projekt mający na celu zbieranie i badanie przez niezależnych badaczy i cywilów próbek powietrza, gleby i wody), jednocześnie wyjaśniając, w jaki sposób geoinżynieria stanowi zbrodnię przeciwko ludzkości z powodu programu operacyjnego globalnej władzy politycznej. Celem oczerniania Michaela, którego dopuścili się sprawcy chronieni przez władze federalne, a równocześnie zaufani koledzy „od poufnych informacji”, było uniemożliwienie produkcji trzeciego filmu dokumentalnego „UNconventional Grey” (przedrostek UN- równocześnie nawiązuje i zwraca uwagę na główną globalną instytucję zaangażowaną w ten projekt; pisaliśmy o tym także wcześniej na naszym portalu przy artykule poświęconym byłemu pracownikowi UN, Kevinowi Mugurowi Galalae). Michaelowi udało się otrząsnąć po ataku w 2012 roku i dojść do niemal całkowitego ukończenia „UNconventional Grey”. Kolejny, jeszcze bardziej brutalny atak rozpoczął się w tym samym czasie, co niezwykle podobny atak na wielką kanadyjską aktywistkę Suzanne Maher, która rozpowszechniała w całym kraju billboardy informujące o smugach chemicznych w Ontario.

I oto film w końcu się ukazał, z 7-letnim spóźnieniem, bez ostatecznej edycji i publicznego debiutu. Możemy w końcu usłyszeć przemyślane świadectwa Michaela Murphy'ego, Marvina Herndona, Patricka Wooda, Scotta Stevensa, Allana Buckmanna, Maxa Blissa, Davida Lewisa, Eda Griffina, księżniczki Basmy Saud z Arabii Saudyjskiej, Rosy Koire, Cynthii McKinney, Elany Freeland itp. Rosa Koire nie żyje (zm. 31 maja 2021 r.), podobnie jak Michael Murphy (zm. 22 lipca 2020 r.). Zarówno Michael, jak i Rosa byli krytykami globalizmu; oboje zmarli młodo. W kręgach niezależnych dziennikarzy mówi się, że Michael został zamordowany (oficjalnie zmarł „we śnie”).

Należy koniecznie podkreślić, że tajne programy geoinżynierii obejmujące inżynierię pogody, inżynierię chemiczną/magnetyczną, inżynierię geofizyczną, broń ukierunkowaną (broń energii kierowanej DEW), inwigilację i inżynierię neuronową, nanotechnologię i cyfrową biologię syntetyczną oraz ukrywanie i wykrywanie egzotycznych statków napędowych i form życia w plazmie są prowadzone przez CIA pod różnymi nazwami, odkąd dr Bernard Eastlund budował potężny grzejnik jonosferyczny HAARP na Alasce w latach 90. XX wieku – to wtedy Rosalind Peterson była inspektorem upraw USDA w Kalifornii i podnosiła głos przeciwko sonarowi Marynarki Wojennej Stanów Zjednoczonych i smugom chemicznym z odrzutowców, tworzącym mroczne zachmurzenie. We wrześniu 2007 r. Rosalind przemawiała na 60. dorocznej konferencji ONZ DPI/NGO zatytułowanej „Zmiana klimatu: jej wpływ na nas wszystkich”. Zmarła na raka 4 lutego 2018 roku.

Opinia publiczna jest w większości nieświadoma niebezpieczeństw związanych z tajnymi programami, takimi jak geoinżynieria. Ludzi, którzy mają odwagę mówić o tym publicznie spotykają porwania, bezdomność, oskarżenia o „uzależnienie od narkotyków”, zniesławienie w Internecie, morderstwa i chaos. Gdyby „UNconventional Grey” ukazał się w 2016 r. – zaledwie cztery lata przed globalną operacją medyczną CV-19/ Big Pharma psyop prowadzoną przez Organizację Narodów Zjednoczonych (ONZ), Światowe Forum Ekonomiczne (WEF) i Światową Organizację Zdrowia (WHO) być może ludzie byliby bardziej przytomni, aby zdać sobie sprawę, z czym mają do czynienia.

„UNconventional Grey” buduje obraz tego, jak geoinżynieria – a nie „zmiany klimatu” – prowadzi prosto do planu ONZ „zrównoważonego rozwoju”, dekarbonizacji gospodarki, planu Agendy 21 i Agendy 2030. W rzeczywistości geoinżynieria ze wszystkimi swoimi politycznymi możliwościami jest ceną wstępu do rządu światowego, a także największym w historii transferem bogactwa od mieszkańców Ziemi do bogatych elit.


Książka Elany Freeland „Pod zjonizowanym niebem” ukaże się w naszym sklepie już niebawem.


 

 

Książka Elany Freeland „Pod zjonizowanym niebem” ukaże się w naszym sklepie już niebawem.

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości
O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl | MAREK.NZ |

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana w jakikolwiek sposób, za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych oraz przechowywana w systemach gromadzenia i udostępniania danych bez zgody właściciela praw autorskich.

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila