Warszawa

9.31°C
Moderate Rain Humidity: 91%
Wind: SE at 1.03 M/S
5.21°C / 10.09°C
5°C / 12.53°C
6.16°C / 14.07°C
7.75°C / 15.77°C

Prawdziwy cel chemtrails (smug chemicznych)- globalna agenda

Prawdziwy cel chemtrails (smug chemicznych)- globalna agenda

Niestety takie treści szybko stają się celem cenzury i ataków hakerskich „rządu cieni”. Na szczęście Deborah Tavares zabezpiecza tego typu ważne artykuły i robi przedruki na swoją stronę internetową StopTheCrime (zresztą również często atakowaną; niedawno ponownie musiała utworzyć nowy newsletter, gdyż stary został uszkodzony).  Artykuł oryginalnie ukazał się na stroniejednak nie jest już tam dostępny. Prawdopodobnie strona zostanie jednak odbudowana.
Sam artykuł może wydać się osobom nowym w temacie nanotechnologii dość dziwny, jednak gdy przyjrzymy się bliżej pracom naukowym i filmom publikowanym przez placówki badawcze zajmujące się nanotechnologią, temat przestaje być dziwny, a wszystkie przekazane tu informacje zaczynają jawić się jako bardzo prawdopodobne. Autor artykułu porównuje opisywane technologie do podobnych, ukazanych w filmach, stosujących programowanie predyktywne. 


Wstęp

W 1999 świat się zmienił. Powiernictwo pieniężne, prawo (kodeks handlowy/prawo umów, stosowanie domniemań publicznych/ustawowych itp.), technologia (nanotechnologia) i ogólny kierunek planety całkowicie się zmieniły. Aby choć w przybliżeniu uchwycić to, co się dzieje, musisz odłączyć swój umysł od sposobu myślenia z ubiegłego wieku. Brak zmiany sposobu myślenia uniemożliwi ci dokładne postrzeganie rzeczywistości. Nie ma już pieniędzy, podatki należą już do przeszłości i nie obowiązuje Cię żadne pisane prawo.
Więc to, co teraz mamy, to naprawdę wspaniały nowy świat. Celem tej witryny jest po prostu pokazanie, w jakim stopniu wykorzystali oni nanotechnologię bezpośrednio na was, w jaki sposób kontrolują za jej pomocą wszystkich na żądanie i zakończyć w końcu dezorientację wokół tematu chemtrails, pokazać jak pasuje do szerszego obrazu, pokazując równocześnie, jak media i filmy warunkują i programują umysły ogółu społeczeństwa.

Powód tego wszystkiego

Po prostu przejdźmy do sedna. Zapomnij o wszystkim, co wiesz. Oto on, uosobienie rzeczywistości - ten film jest najlepszym przykładem podsumowującym to, co dzieje się lub już wydarzyło w twoim ciele. Jest to największa tajemnica świata, ponieważ została nieświadomie narzucona wszystkim.
To, co tu widzisz, to nano-bot zamykający neuron lub synapsę (na przykład twoje neurony Purkinjego) lub inne zakończenie/most nerwowy (na YouTube jest mnóstwo filmów pokazujących naukowe wykorzystanie nano-botów np. w medycynie; nie pozostawiają złudzeń w tej kwestii także tytuły artykułów naukowych, np. Integracja nanobotów z obwodami neuronowymi jako przyszła terapia w leczeniu zaburzeń neurodegeneracyjnych – przyp. U.K.). To tylko symulacja, ale trafnie podsumowuje wszystko, co wydarzyło się w ostatniej dekadzie. Pozwala to na pełną zdalną kontrolę nad hostem (twoim ciałem), jak pokazano wielokrotnie w filmach tj. na przykład Metropia (2009) czy Ultrasonic (2012)). Bardziej wyrafinowany zestaw nano-botów pozwoliłby później na zainstalowanie kompletnego i pełnego BioAPI bez wiedzy hosta (twojej). Mówiąc technicznie, twoje neurony zostały zamknięte, a twoje synapsy zmostkowane.

Jaki jest cel Chemtrails

Chemtrails to ogromna operacja logistyczna. Większa niż Zapora Hoovera, rurociąg transalaski czy lądowanie na Księżycu. Jest duża. I droga. Największym błędem, jaki można popełnić, jest założenie, że istnieje tylko jeden powód powstawania chemtrailsów. Istnieje około pięciu lub sześciu powodów, a być może więcej. Sześć najważniejszych znajduje się poniżej, wraz z krótkim podsumowaniem. My przejmujemy się szczególnie tym ostatnim.
Blokowanie słońca: To jest standardowy powód podawany dla głupców w rządzie. Musimy potajemnie zatrzymać globalne ocieplenie, więc zachowajmy w tajemnicy, że opryskujemy świat. Globalne ocieplenie to oszustwo podawane jako pierwsze dla pracowników rządowych. Jeśli jesteś mądrzejszy, podadzą ci lepszy powód.
Zablokowanie słońca (ponownie): Zmniejszenie ilości światła słonecznego na całej planecie dobrze działa, jeśli chodzi o zmniejszenie plonów lub nieznaczne nimi manipulowanie. Jest to część wymogana do zaprojektowania kryzysu żywnościowego i wywołania głodu. Możesz to odrzucić.
Przegrzanie atmosfery: Aby wywołać trzęsienia ziemi i sterować huraganami (na przykład huraganem Katrina w Nowym Orleanie), atmosfera musi lepiej przewodzić elektryczność, by instalacje takie jak HAARP (HAARP jest tym, co chcą, abyś zobaczył, HAARP nie ma nic do zrobić z czymkolwiek) mogły zdziałać swoją magię. Tak więc chemtrails rozpylają między innymi bar i aluminium, aby stworzyć bardziej przewodzącą górną atmosferę. W filmie The Phoenix Rises (2012) mówią to dokładnie w około 16:00 minucie, konkretnie mówią o chemtrails. Dla twojej informacji, bar nie ma nic wspólnego z BioAPI, nanowłóknami ani nanotechnologią.
Erozja zdrowia: Efektem ubocznym jest lekkie pogorszenie zdrowia i układu odpornościowego każdego z nas. Zwykle nie jest to problem dla większości zdrowych ludzi. Starsi ludzie umierają teraz wcześniej i jest większe prawdopodobieństwo, że wszelkie komplikacje zdrowotne zakończą się śmiercią. Jest to zarówno efekt uboczny, jak i zamierzony oprysków.
Modyfikacja klimatu: Aby pomóc lub zaszkodzić uprawom, utrzymywać czyste niebo na ważne wydarzenia (takie jak np. igrzyska olimpijskie), wywołać tajfun, sterować superburzami itp.
Rozprzestrzenianie nanowłókien: Aby powszechnie zainstalować w ludziach BioAPI, muszą rozpylać nanowłókna. Włókna te nie mogą być wprowadzane do pożywienia ani podawane w inny sposób, wchłanianie przez populację trwałoby wiecznie i nie rozprzestrzeniałoby się zbyt skutecznie. O wiele łatwiej jest po prostu spryskać wszystkich jak owady; a ponieważ dotyczy to całych mas, uniwersalna stadna mentalność mas z wypranymi mózgami usprawiedliwia to.

Podstawowe informacje o nanowłóknach

Nanowłókna to system transportujący. Nic więcej. Trzymają ładunek do dostarczenia. Ładunek, który w przeciwnym razie zostałby naruszony przez słońce lub atmosferę lub nie dotarłby do miejsca przeznaczenia (twojego ciała). Ładunkiem tym jest np. wirusowy kod RNA, metale, takie jak aluminium, nanokomponenty itp. Włókna są (o dziwo) całkiem nieszkodliwe, ponieważ każdy je ma. Przykłady tych włókien można znaleźć w Internecie lub w sekcji przykładów na naszej stronie. Włókna muszą być niezależnie natryskiwane, jeśli doda się je do paliwa do silników odrzutowych, ekstremalne ciepło zniszczy ładunek, który przenoszą.
Więc to nie włókno ma krytyczne znaczenie, a ładunek, który niesie.

Dlaczego?

To skomplikowane pytanie. Ludzie, którzy to tworzą i robią, próbują za pomocą technologii narzucić biblijne zasady społeczeństwu (w tym sobie). Na przykład, siedem grzechów głównych. Biorą podstawowe ludzkie wymagania (jedzenie, seks, określone emocje) i określają je ilościowo (w ramach BioAPI). Jeśli wynik jest ekstremalny (na przykład jesz za dużo) lub robisz coś, co nie jest aprobowane, wtedy uznają, że nie jesteś wart życia lub odpowiednio ocenią cię w inny sposób. Jako alternatywa, zostajesz dodany do programu. Możliwości BioAPI lub ogólnie nanotechnologii są nieograniczone. Dlatego nie powinieneś skupiać się na jednym celu, jest zbyt dynamiczny. To zbyt skomplikowane. Jak wspomniałem na górze strony 5 w cytatach z mediów – piszą one, że „BioAPI to największe objawienie w historii ludzkości”. Na przykład patrz ostatni akapit opisu Vexille (2007), a konkretnie wspomniany zwiastun H+. Portal DataAsylum przedstawia tylko jeden punkt widzenia BioAPI – chorobę nanotechnologiczną i wszystkie związane z nią implikacje.

Kto to robi?

Ta sama grupa ludzi, która przyniosła ludzkości HIV pod koniec lat siedemdziesiątych. 

Fazy BioAPI

Instalacja BioAPI składa się zasadniczo z dwóch faz. Nazywam to fazą 1 i fazą 2. Jeśli możesz sobie wyobrazić nowy laptop, wszystko, co ma, to system operacyjny taki jak Windows, więc jest to trochę bezużyteczne. Byłby to odpowiednik fazy 1. Tak więc nowy komputer może być zdalnie sterowany (inaczej faza 1, patrz Surogates (2009)) przez pracownika pomocy technicznej IT, ale to wszystko. Nie ma zainstalowanych programów (dostarczonych przez fazę 2), które mogłyby zrobić z nim wiele więcej. Te nazwy fazy 1 i 2 niekoniecznie są przypadkowymi bzdurami, które wymyśliłem, zobacz klip i film dla Control Factor (2003), w którym używają dokładnie tych nazw w dokładnie tym samym kontekście; mówią ci wszystko.
Faza 1: Wszyscy na planecie są dotknięci i zaangażowani w tę fazę. Każdy do pewnego stopnia ma nanowłókna w jamie swojego ciała, a zatem jest okablowany [„Ja też jestem okablowany” – Michael Hall, Gamer (2009)]. Zauważalne efekty uboczne to np. dźwięk kliknięcia we wnętrzu czaszki i irytujące komplikacje ciała, takie jak bóle stawów. Ta faza zapewnia całkowitą zdalną kontrolę wzorców mowy i myślenia poprzez sugestię (częściowo podświadomie). Myślę, że około 99% populacji całej planety zakończyło tę fazę.

art print globalny porwane

Książka do nabycia w naszym sklepie.

Faza 1 może być przedstawiana jako pozytywna i korzystna dla ciebie, przynajmniej w przyszłości. Więcej informacji można znaleźć w artykule Johna Hodgmana (2012). 

Faza 2: Ta faza musi zostać uruchomiona (przez nano-trigger-boty) i jest ekstremalna. Całkowicie zagraża twojemu zdrowiu i może zrobić wszystko, od zabicia cię po zwykłe monitorowanie. Ta faza nie może zostać narzucona na ciebie jak faza 1 (technicznie może, ale jeszcze tego nie robią). Obejmuje to wiele nanoczujników od oka do serca i wszędzie pomiędzy. Myślę, że około 2% populacji przeszło przez tę fazę. Jeśli ta faza zostanie w tobie uruchomiona, uznają cię za złego człowieka, jak pokazano na stronie z przykładami z mediów.
Musisz zrobić pewne rzeczy, aby wywołać tę fazę, m.in. jeść tanie czerwone mięso, całować określone osoby, używać określonych firmowych produktów zdrowotnych/kosmetycznych itp. Celem, do którego (częściowo) dążą, jest powiązanie każdego zdarzenia z grzechem głównym. Na przykład, morgellony będą kojarzone z próżnością, bo skóra w pewnym sensie idzie do piekła (chodzi o to, że każde działanie wykonawców tej agendy to pewnego rodzaju rytuał, związany z jednym z siedmiu grzechów głównych- przyp. U.K.)
Ostatecznie ta faza zapewnia całkowitą zdalną kontrolę nad ciałem i umysłem, w tym monitorowanie emocji, myśli, funkcji ciała i wszystkiego pomiędzy. Fazę 2 można zatem uznać za chorobę nanotechnologiczną (co wyraźnie pokazano w klipie Family Guy), w której zaraźliwy aspekt można włączać i wyłączać (na przykład, jestem w fazie 2, ale nie zarażam, jednak mogę, jeśli zdecydują się w jakiś sposób uczynić mnie zaraźliwym - zazwyczaj pocałunkiem). To pozwala im całkowicie kontrolować transmisję/wektor lub rozprzestrzenianie się nano-choroby.
Konkretniej, nanotechnologia lub nanoimplanty, które składają się na fazę 2 BioAPI, są w rzeczywistości tylko pojazdem, którego używają do monitorowania, dręczenia, testowania i ranienia ludzi. Sama choroba jest właściwie chorobą hańby. Im bardziej okazujesz hańbę, tym bardziej cię nienawidzą, tym gorzej dla ciebie. Nie chcą, żeby ludzie to zrozumieli (Zobacz Meeting Evil (2012), aby uzyskać jasne szczegóły. Faza 2 może lub jest zdecydowanie szkodliwa dla życia. I o to im chodzi. Lekarstwo można znaleźć w recenzji Rise of the Zombies (2012).

Możesz w 100% potwierdzić, czy jesteś w fazie 2, czy nie, odwiedzając okulistę i prosząc go, aby poszukał anomalii dokładnie w miejscu, w którym znajduje się implant oczny. Implant jest urządzeniem, dlatego musi nadal podlegać prawom fizyki i optyki, więc musi, tak jak twoje oko, mieć wklęsłą soczewkę, i takową ma. Może uda ci się poczuć to w nocy, kiedy zasypiasz, kiedy twoje oczy są suche i poruszasz gałką oczną z zamkniętymi oczami. Więcej informacji na temat umiejscowienia implantu znajduje się tutaj.

Zobacz także klip pt. Contracted (2013), który w szczególności pokazuje fazę 2 i fizyczne skutki uboczne. Pretty Dead (2013) również dobrze pokazuje wiele aspektów zakażenia chorobą nanotechnologiczną i ogólnie BioAPI. Pokazuje kilka wyzwalaczy (mięso i twarde narkotyki), które przyprawiają o mdłości, wraz z ciężkimi podtekstami zombie. Pokazują również możliwy pozytywny aspekt, taki jak przyspieszone gojenie ran. Cały film, każda scena są właściwie dokumentem.

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila