Szaraki

Szaraki

Ludzie na całym świecie, którzy bezpośrednio doświadczyli i doświadczają uprowadzeń przez Obcych, zgłaszają różne typy istot zwanych Szarakami, w podobnie wyglądających ciałach o różnych rozmiarach. Relacje o tym wychodzą na światło dnia przez ostatnie 100 lat. Znany czarny mag Aleister Crowley jest kluczową postacią we współpracy z tzw. wrogimi siłami najeźdźców (w skrócie NAA), począwszy od kontaktu z Szarakiem w Kairze w Egipcie w kwietniu 1904 r. Annunak w ciele Szaraka o imieniu Aiwass, przekazał i wszczepił Crowley'owi „Księgę Prawa”, centralny święty tekst Thelemy, który został spisany pod dyktando tej istoty. Ponieważ według relacji Crowley "wezwał" tę istotę, obecnie w ufologii Szaraki, ale także inni Obcy, porównywani są, lub nawet zrównywani, z demonami.

W dzisiejszym artykule przyjrzymy się bliżej Szarakom, przytaczając ich opisy z kilku źródeł literatury ufologicznej.

Dr Michael E. Salla w swojej książce "Insiders Reveal Secret Space Programs & Extraterrestrial Alliances" wspomina o dwóch kategoriach Szaraków:

Niskie Szaraki (Zeta Reticulum i Orion):
GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA
- programowanie umysłu
- monitorowanie ludzi za pomocą implantów
- porwania cywilów
- eksperymenty genetyczne
- klonowanie i tworzenie hybryd ludzko-szarych
- galaktyczny handel niewolnikami

WYNIKAJĄCE Z ICH DZIAŁANIA
GLOBALNE PROBLEMY:
- traumatyzowanie ofiar porwań
- genetycznie zmodyfikowani ludzie
- ludzie monitorowani implantami
- porwani z zaprogramowanymi umysłami
- łamanie praw człowieka

Wysokie Szaraki - Wysocy Nordycy (Orion)
GŁÓWNE OBSZARY DZIAŁANIA
- eksperymenty genetyczne
- tworzenie rasy hybrydowej ludzko-szarej
- kontrola umysłu
- umowy dyplomatyczne z "rządem cieni"
- galaktyczny handel niewolnikami

WYNIKAJĄCE Z ICH DZIAŁANIA
GLOBALNE PROBLEMY:
- ludzie zmodyfikowani genetycznie
- łamanie praw człowieka
- "porwani" poddani mind control
- kontrola światowych elit politycznych
- zinfiltrowane narodowe agencje bezpieczeństwa
("Insiders Reveal Secret Space Programs & Extraterrestrial Alliances" Michael E. Salla, PhD, USA, 2015)

W książce Salli przytoczony został wywiad z Michaelem Relfe. Wywiad ten pierwotnie ukazał się w książce "The Mars Records" autorstwa Stephanie Relfe, która będąc terapeutką Relfe pomagała mu pokonać emocjonalne traumy.
Podczas terapii wyszedł na jaw udział Relfe w tajnym programie rządowym na Marsie. Książka "The Mars Records" opisuje wszystkie wspomnienia, które udało się odzyskać w trakcie procesu terapeutycznego Michaela Relfe. Po raz pierwszy mógł on opowiedzieć o swojej, trwającej 20 lat, służbie w tajnym programie kosmicznym Mars Defence Force (przy okazji książka pokazuje trudny proces odzyskiwania wspomnień z ludzkiego umysłu, który został poddany kontroli, by sabotować jakiekolwiek próby odzyskania wspomnień).

Relfe opisuje, jak w wieku 6 lat doświadczył uprowadzenia przez Szaraki. Przez wiele kolejnych lat Szaraki "udoskonalały", jak mówi, jego psychiczne i umysłowe umiejętności podczas kolejnych uprowadzeń. Relfe wskazuje, podobnie jak uprowadzone w książce dr Karli Turner "Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych" (wyd. polskie Wydawnictwo Vin Ross, 2022), że cokolwiek Szaraki mu robiły, było to monitorowane i przy współudziale armii i "rządu cieni" (wg niezależnych ufologów, takich jak zmarła Karla Turner, czy Grant Cameron, kwestia uwikłania wojska w uprowadzenia przez Szaraki jest unikana przez komercyjną ufologię, temat jest zbywany, a wszelkie wątpliwości w tej kwestii ignorowane lub bagatelizowane).

Ralfe następująco wspomina zaangażowanie rządu w swoje doświadczenia: "Rząd jest w to zaangażowany, tak samo jak Obcy. To jest jakoś związane z moim ojcem- to tak się o mnie dowiedzieli, ponieważ mój ojciec pracował dla armii... Oni coś mu zrobili. Ja jestem rezultatem tego, co mu zrobili."
Co ciekawe, zarówno Michael Ralfe, jak i jedna z bohaterek wspomnianej już książki dr Karli Turner twierdzą, że Szaraki uczyły ich umiejętności parapsychicznych po to, by dalej mogli kontrolować innych ludzi i stosować na nich techniki kontroli umysłu. Wg Relfe, gdy przebywał na Marsie (gdzie dostał się przez tzw. jump room), jego umiejętności PSI były sztucznie wzmacniane przez substancje chemiczne i technologie- w wyniku tego potrafił wykonywać tzw. zdalne postrzeganie (remote viewing) oraz wpływać na wydarzenia zewnętrzne poprzez "zdalne wpływanie" (remote influencing). Wspomina też o Taktycznym Zdalnym Postrzeganiu (TRV), którego częścią była zdalna eliminacja namierzonych jednostek- było to nic innego jak praca jako zdalny zabójca.

W książce dr Karli Turner jedna z kobiet poddanych badaniu tak opisuje swoje relacje z Szarakami: "Emocjonalnie i głęboko w głowie ufam niektórym Obcym bardziej niż czemukolwiek innemu we wszechświecie(...) i stopniowo konfrontowałam się z DOWODAMI, że to oni sprawiali, że czułam się w ten sposób, dla dobra ich celów, by wypełnić ich agendę, a nie dla mojego dobra." Inna kobieta wspomina: "Przyszli do naszego domu i ustawili sprzęt w salonie (...) Najbardziej chcieli ze mną rozmawiać żołnierze z wojska. Ze mną - jedenastoletnią dziewczynką z głową pełną tajemnic. Obcy powiedzieli mi, że nie mogę nikomu powiedzieć, bo "będą tacy, którzy będą manipulować moim umysłem." I oto przyszli, sabotażyści, żołnierze armii."

Takich relacji jest w książce dr Turner wiele- za każdym razem opisują technologie kontroli umysłu, w czym Szaraki najwyraźniej się specjalizują (przy współudziale wojska). Co ciekawe i zatrważające, niektóre bohaterki raportu dr Turner opisują również technologię implantów, przeszczepiania duszy z ciała do klona, proces hybrydyzacji niemowląt oraz liczne przypadki "zamiany" lub przeprogramowywania umysłu ofiary. Np.:"Dwóch Obcych zabrało Beth zakrzywionym korytarzem w inne mejsce. Wyglądało jak 'sala operacyjna', a Beth bała się, że ją tam zabiją. Trzecia istota, trzymająca czarną skrzynkę, przesunęła się na pozycję za Beth. Kobieta nie widziała, co istota tam robiła, ale czuła, jakby jej głowa została otwarta, a mózg usunięty, wszystko bezboleśnie. Po tym, jak została 'ponownie złożona w całość', na głowę wylano jej zimny płyn." Jeszcze jedna uprowadzona zeznała: "Pokazała mi rzecz, którą wyciągnęła z mojej szyi i powiedziała: 'To jest osadzone głęboko w rdzeniu kręgowym.' To blokowało mózg i samo stawało się 'centralnym dowództwem ciała'. Nie chcę pamiętać jak lub dlaczego ta rzecz działała." Książka dr Turner obfituje w tego typu relacje.

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila