Warszawa

-3.61°C
Mist Humidity: 89%
Wind: SE at 5.14 M/S
-4.1°C / -0.38°C
-1.46°C / 1.59°C
0.94°C / 1.51°C
1.52°C / 2.78°C

Siatka na dusze - recykling dusz w matriksie?

Siatka na dusze - recykling dusz w matriksie?

Od ostatnich kilku lat coraz częściej przebija w dyskusjach ludzi zajmujących się duchowością temat tzw. siatki na dusze. Jest to dość niezwykłe, bowiem jeszcze dziesięć czy dwadzieścia lat temu terminu tego nie można było usłyszeć praktycznie nigdzie – o reinkarnacji owszem, o życiu po życiu, o wielokrotnych powrotach na Ziemię w zależności od zasług lub przewinień, o misjach, które przychodzimy tu wypełniać. Ale “siatka na dusze”? To wstrząsnęło zapewne nie jednym poszukiwaczem prawdy. Na szczęście, temat jest obecnie poddawany licznym badaniom i dyskusjom, co może zainicjować wiele rewolucyjnych rozwiązań na naszej ścieżce duchowej. A na pewno sprawia, że nie spoczniemy na laurach i będziemy nieustannie poszerzać nasze spektrum świadomości i otwartości na nowe.

Poniżej zwięźle przejrzymy kilka wybranych głosów w temacie “siatki na dusze”.   

Makia Freeman w artykule z 2015r. pt.: Soul-Catching Net – Are We Recycled at Death to Remain in the Matrix? (Sieć na dusze – czy w chwili śmierci jesteśmy poddawani recyklingowi by pozostać w matriksie?) przedstawił wersję sieci na dusze Wesa Penre'a (o nim powiemy później). Napisał: 

“Koncepcja sieci łapiącej dusze (...), która nas czeka po śmierci i trzyma nas w matriksie jest ponura i bardzo niepokojąca, ale uważam, że wszyscy poważni badacze światowych spisków powinni wziąć ją pod uwagę. Prawdziwi wolnomyśliciele pragną wiedzieć dokładnie, gdzie kończy się królicza nora globalnych spisków, jak daleko sięga tłumienie prawdy – dalej niż to życie? Dalej niż ta planeta? Cóż, odpowiedź na obydwa pytania może brzmieć: tak.

Po latach poszukiwań i przejrzeniu wielu warstw dokumentów, świadczących o korupcji politycznej, korpokracji, inwigilacji, operacjach fałszywej flagi, bankowości centralnej, GMO, geoinżynierii, syjonizmie, linii krwi Illuminati, agendzie napromieniowywania, UFO i Obcych, interwencji istot pozaziemskich i nie tylko, można zdać sobie w końcu sprawę, że prawdziwe źródło tłamszenia prawdy znajduje się na przecięciu świadomości i spisku.

Dlaczego? Ponieważ spisek polega na stłumieniu wiedzy o tym, Kim Jesteś. Chodzi o przekonanie cię, że jesteś nikim i niczym. Chodzi o przekonanie cię, że jesteś tylko biologiczną maszyną, zdolną jedynie służyć jako trybik w maszynie lub, jak to ujął zespół Pink Floyd, po prostu kolejną cegłą w murze. Do dziś nauka głównego nurtu zaprzecza istnieniu świadomości tylko dlatego, że nie może jej pojąć swoimi pięcioma zmysłami. Jej uproszczone rozwiązanie, to zignorować wszystko, czego nie może zmierzyć (…)

Chodzi o to, że po śmierci nasza dusza (lub świadomość) oddziela się od ciała, a następnie przechodzi proces, w którym jej pamięć zostaje wyczyszczona i ponownie przetworzona − reinkarnowana − do innego ciała, aby powtórzyć ten sam proces. W ten sposób Ziemia staje się dosłownie planetą-więzieniem, z której bardzo trudno jest uciec.

Sieć na dusze jest zamontowana jako sztuczna siatka energetyczna (nie naturalna siatka energetyczna linii energetycznych planety Ziemi), aby zapobiec przedostaniu się jakiejkolwiek duszy (istnieje też termin “zagroda częstotliwości”, zamontowana przez istoty zwane Szarakami). Ziemia pozostaje więc systemem zamkniętym, gdzie ciągle rodzą się nowi ludzie w celu zasilania systemu ekonomicznego i generowania (negatywnych) emocji jako pokarmu dla Archontów. Dusze te nie pamiętają, kim są i jaka jest rzeczywista sytuacja. 

Sieć na dusze zabezpiecza planetę jako łowisko dla Archontów, gdzie mogą w kółko wyzwalać nasze emocje (robią to fachowo media, wojny, strach i wszelkie metody oszukiwania) i karmić się nimi. Jak ujął to Don Juan w ostatniej książce Castanedy pt. Aktywna Strona Nieskończoności, jesteśmy jak humaneros, wychowani jak żywy inwentarz w gospodarstwie do wykorzystania.

Pamiętajmy również o serii filmów Matrix. Morfeusz pokazuje Neo szokującą prawdę, że jesteśmy wychowywani jako źródło pożywienia dla Kontrolerów. Pokazuje Neo symbol baterii. Chociaż jest to dobry symbol, bateria oznacza magazynowanie energii. W rzeczywistości my działamy jako generatory energii dla Archontów (...)

Jednak ponieważ jesteśmy istotami potężnymi, Archonci nie mogą polegać tylko na sile. Muszą nas nakłonić za pomocą podstępu, byśmy wyrazili zgodę na to wszystko. Jak oni to robią? W jaki sposób zmusili nas do wejścia w siatkę na dusze? Dzięki sztuczce z białym światłem (...) 

Powiedziano nam w różnych źródłach, że białe światło w chwili śmierci jest czymś, do czego należy zmierzać. Filmy Hollywood, takie jak Uwierz w Ducha, promują takie przekonanie. Osoby, które doświadczyły OOBE (Doświadczenie Poza Ciałem) wspominają o tym.

A co, jeśli – jak sugerują David Icke, Wayne Bush i inni – białe światło w momencie śmierci i samo światło to tylko sztuczka? A jeśli to światło jest źródłem oszustwa? W końcu Iluminaci i inne tajne stowarzyszenia wielbią Lucyfera − Niosącego Światło. Michael Tsarion mówi o „okultystycznym uzbrajaniu światła”. Cameron Day mówi o tym, dlaczego nie jest już lightworkerem (z powodu fałszywej dualności i fałszywego „światła”). A jeśli na ścieżce New Age mowa o „świetle” jest kolejną pułapką? Co, jeśli światło jest źródłem matriksowej planety-więzienia? A co, jeśli światło jest mechanizmem siatki na dusze?

Brzmi dziwnie? To jest dziwne, ale różne źródła, stare i nowe, wskazują na tę koncepcję. Gdy wszystkie niezależne źródła, zwłaszcza z różnych okresów czasu, forsują tę samą koncepcję, to dobry znak, że informacja ta jest ważna.

Bardzo dużo pisze o tym Val Valerian (prawdziwe nazwisko John Grace) – były agent CIA. Zaczął pisać o siatce na dusze w latach 90. (...) W swoich książkach pisze: „To oni [szarzy kosmici] czekają w świetle, gdy ludzka istota umiera. Człowiek jest następnie zawracany do innego ciała i proces zaczyna się od nowa. Stąd światło i tunel w tej pułapce. Skanując człowieka, który zbliża się do momentu śmierci i którego chcą poddać recyklingowi, obcy sprawdzają, kto z jego bliskich już umarł. Następnie projektują obraz tej osoby (osób) w tunelu białego światła, a obraz ten zwabia człowieka głębiej. Jeśli zdecyduje się on podążać za nim, może zostać uwięziony i wysłany do innej, wybranej przez nich inkarnacji. Byty te postrzegają Ziemię jako wielką farmę. (Val Valerian, Matrix II i Matrix V)

Badacz Wes Penre poddał analizie dane opracowane przez dr. Michaela Newtona. Według Wesa Penre’a, dane dr. Newtona dokładnie identyfikują domenę ludzkich dusz po śmierci, która w rzeczywistości jest formą kontrolowanego „reinkarnacyjnego, kontrolującego umysł więzienia duszy” lub matriksem życia po życiu/międzyżycia, zaprojektowanego i obsługiwanego przez Obcą Siłę Najeźdźców manipulacyjnej Sztucznej Inteligencji i negatywnych istot pozaziemskich, które odżywiają się energią uwięzionej populacji ziemskich dusz, nieświadomie przechodzących przez cykl reinkarnacyjny. (Penre, b.d.), (Newton, 2020a), (Newton, 2020b)

Według Wesa Penre’a, dane dr. Michaela Newtona nie identyfikują duchowych wymiarów Omniwersum w ich totalności. Dane Newtona raczej dokładnie identyfikują kontrolowany cykl wymuszonych narodzin i śmierci oraz matriks życia po życiu/międzyżycia wokół Ziemi i prawdopodobnie inne reinkarnacyjne miejsca (...)

Rokefeler plus Omniwersum 1

Książki do nabycia w naszym sklepie.

W swojej książce z 2016 r., pt. Synthetic Super Intelligence and the Transmutation of Humankind, Wes Penre konkluduje, że ludzkie dusze stoją obecnie przed egzystencjalnym wyzwaniem w postaci wymuszonego recyklingu narodzin i śmierci oraz osobliwości AI i mają trzy opcje do wyboru:

Opcja 1 − Agenda transhumanistyczna: dusze ludzkie będą nieświadomie decydować się na integrację ze Sztuczną Inteligencją, przesyłając się do systemu sztucznej inteligencji i pozwalając, by sztuczna inteligencja przejęła ich cybernetyczne funkcje w tzw. agendzie transhumanistycznej. Agenda transhumanistyczna została zaprogramowana właśnie do tego. 

Opcja 2 − Świadoma reinkarnacja: odważne i sumienne ludzkie dusze mogą zdecydować się na reinkarnację – z zamiarem podniesienia częstotliwości

i świadomości Ziemi i dekonstrukcji agendy transhumanistycznej. Wes Penre twierdzi, że biorąc pod uwagę amnezję towarzyszącą wcieleniu, indywidualne dusze raczej nie będą miały większego wpływu na neutralizację agendy transhumanistycznej.

Opcja 3 − Porzucenie pola bitwy: ta opcja dotyczy dusz, które po śmierci cielesnej dają radę całkowicie uciec z matriksa życia po życiu/międzyżycia i wznieść się bezpośrednio do KHAA, duchowych wymiarów Omniwersum. Wes Penre sugeruje, że nasze dusze przygotowują nas podczas całego naszego życia – poprzez różnych pośredników i budzenie naszej świadomości – do możliwości ucieczki przed reinkarnacją w matriksie. Jest to możliwe poprzez 1) uniknięcie „tunelu reinkarnacji, światła, przyjaznych przewodników i krewnych” oraz 2) decyzję, by wyjść przez „dziury” lub mini portale, które się teraz pojawiają w sztucznej matrycy, a które zbudowały wokół Ziemi manipulujące cywilizacje, trzymające ludzi na Ziemi w więzieniu, w celu wymuszonej reinkarnacji. W swoich książkach i artykułach Wes Penre oferuje ćwiczenia duchowe i strategie ucieczki z matriksa reinkarnacji i z Ziemi. (Penre, 2016).

Badania Wesa Penre czytelnik może znaleźćw sieci, ponieważ jest on bardzo hojny w dzieleniu się swoim dorobkiem z poszukiwaczami prawdy.

Temat siatki na dusze można bardziej zgłębić czytając książkę “Wynurzenie Omniwersum” Alfreda L. Webre (dostępna w sklepie i u wydawnictwa Vin Ross) 

 

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila