Warszawa

-3.61°C
Mist Humidity: 89%
Wind: SE at 5.14 M/S
-1.46°C / 1.59°C
0.94°C / 1.51°C
1.52°C / 2.78°C
2.02°C / 3.49°C

Courtney Brown z Instytutu Farsight ogłasza światową akcję masowego Ujawnienia

Courtney Brown z Instytutu Farsight ogłasza światową akcję masowego Ujawnienia

Courtney Brown z Instytutu Farsight ogłasza światową akcję masowego Ujawnienia

Courtney Brown w wystąpieniu na koniec roku 2022 na kanale Instytutu Farsight na YouTube zapowiedział, że w 2023 r. najważniejszą kwestią wg niego będzie Ujawnienie (czyli oficjalne ogłoszenie na świecie, że obce istoty i UFO są i zawsze były wśród nas oraz ich powiązań z armią i wpływie ich obecności na rozwój ludzkiej cywilizacji).

Iskrą dla przyspieszenia procesu Ujawnienia ma być rozpoczynający się w marcu 2023 r. projekt prowadzonego przez Courtneya Browna Instytutu Farsight, który ma na celu pokazać ludziom, jak skutecznie robić zdjęcia i nagrania wideo obiektów UFO i UAP (nowa nazwa dla UFO, skrót od Unidentified Aerial Phenomenon- Niezidentyfikowane Fenomeny Powietrzne).

Według Browna, dopóki duże ilości ludzi nie ujrzą na własne oczy tych obiektów, to nie uwierzą, że Obcy naprawdę istnieją−to dlatego, że kontrola informacji na tej planecie jest tak olbrzymia, że niewiele jest w stanie przedostać się przez tę ścianę. Jest to celowe działanie rządów, które w ten sposób chcą zapewnić określonym grupom Obcych kontrolę nad ludźmi, utrzymywanymi w roli podporządkowanych niewolników. Gdyby tylko ludzie wiedzieli, co ci Obcy robia na Ziemi, już dawno bylibyśmy świadkami masowych buntów.  

Courtney Brown wraz ze swoim Instytutem poczuli odpowiedzialność, że jeśli będą nadal skupiać się jedynie na zdalnym postrzeganiu (głównym polu swojej działalności), sytuacja ludzkości nie ulegnie zmianie. Dlatego pragną zrobić coś, co przyspieszy Ujawnienie.

Choć Instytut Farsight funkcjonuje dość długo (od 1995 r.), by mieć wielu wiernych fanów na całym świecie, to nadal jest to zbyt mało, by stanowić zagrożenie dla planów wrogich ludzkości Obcych, którzy mają olbrzymią ilość zasobów (głównie finansowych), by manipulować ludzkimi, rządowymi i korporacyjnymi liderami i utrzymywać planetarną cenzurę w temacie UFO i Obcych.

To, co jest teraz potrzebne, to masowy ruch, by ludzie sami zaczęli zwiększać swoją świadomość w tym temacie i dysponować dowodami, które przekonają innych. Potrzebny jest ruch oddolny w tym względzie. Dlatego też od marca lub kwietnia 2023 r. uruchomiony zostanie kurs online, dostępny na YouTube, uczący, jak prawidłowo robić zdjęcia i filmy UFO, oraz jak je analizować. Zostanie też przekazana wiedza, jak determinować wielkość i prędkość obiektów. Obecna technologia dostępna przeciętnemu człowiekowi umożliwia dokonanie takich rzeczy.

Courtney Brown podkreśla, że obiektyUFO wokół nas występują w naprawdę dużych ilościach i nie jest to tylko jedna grupa ET, a frakcje, z których wiele jest ze sobą w konflikcie. Są frakcje wrogich ludziom Obcych, jak również Obcy, których Brown nazywa „free will ETs”, czyli takimi, które szanują wolną wolę istot we wszechświecie. Według jego słów, pozytywna frakcja wywarła presję na negatywnej, i teraz ta druga nie może już powstrzymać przebudzenia ludzkości, ale tylko jeśli zachodzi ono od wewnątrz człowieka i dalej przejawia się w ruchach oddolnych. Negatywne frakcje mogą jednak zastraszać ludzi, by ten lęk powstrzymywał ich przed podejmowaniem odważnych decyzji i działań.  Obiekty UFO, jak mówi, nie są tak naprawdę niewidzialne, są jednak powody, dlaczego ich nie widzimy. Instytut Farsight pragnie wyjaśnić metody robienia zdjęć, które ominą te zabezpieczenia.

Rząd światowy bardzo nie chce, by ludzie poznali prawdę, a cały proces Ujawnienia już od dawna przypomina grę psychologiczną. Już wcześniej podejmowane były próby ośmieszenia Instytutu Farsight −jak mówi Brown – i prezentowanych przez niego filmów i zdjęć, dlatego ważne jest, by materiały takie przychodziły teraz z wielu źródeł, nie pozwalając na tłumaczenie, że są to wytwory CGI (Computer Generated Imagery − komputerowe efekty specjalne), Photoshopa czy programów graficznych AI, takich jak DALL-Elub MidJourney.

Instytut zamierza pokazać opinii publicznej cały proces wykonania zdjęcia po to, by każdy sam mógł powtórzyć to w warunkach domowych. Następnie zdjęcia i filmy mają być publikowane na wszelkich dostępnych platformach mediów i social mediów – taka jest prośba Instytutu.

„Musicie zrozumieć, że opresyjni Obcy są pod presją ze strony dobrych, szanujących wolną wolę ET, którzy chcą wykopać opresyjnych Obcych z Układu Słonecznego. Ale dobrzy ET nie zrobią tego dopóki mieszkańcy Ziemi masowo o to nie poproszą. A opresyjni Obcy wiedzą, że jedynym sposobem, by zmusić dobrych Obcych, by zostawili ich w spokoju, jest zmuszenie politycznych liderów i rządy na Ziemi do podpisania nowych, aktualnych Kontraktów i Umów, formalnie pozwalających opresyjnym ET na prowadzenie swoich operacji tutaj na Ziemi – tajnych operacji, przy dużych stratach w ludziach i ich krzywdzie, które to operacje zostałyby przez ludzkość odrzucone, gdyby tylko o nich wiedziała. Dlatego teraz liczy się czas. Dlatego jest bardzo prawdopodobne, że opresyjni Obcy spróbują wepchnąć politycznychprzywódców Ziemi w czarny zaułek, doprowadzając ich do desperacji, by wtedy zaoferować im swoje rozwiązania dla zaistniałych problemów.”, podkreśla Courtney Brown w swoim nagraniu.

W tym momencie trudno jest przewidzieć, jak zachowają się rządy na całym świecie, gdy zwykli ludzie masowo zaczną robić zdjęcia i kręcić filmy pokazujące UFO.  

Courtney Brown jest matematykiem i naukowcem społecznym, wykłada na Wydziale Nauk Politycznych na Uniwersytecie Emory w Atlancie w stanie Georgia. Niezależnie od swojej pracy na uniwersytecie, jest także czołowym naukowcem w temacie „zdalnego widzenia”. Odbywa się to przy użyciu procedur opracowanych przez wojsko Stanów Zjednoczonych lub procedur będących pochodnymi tych metodologii.

Courtney Brown uzyskał stopień doktora w 1982 r. na Uniwersytecie Waszyngtońskim (St. Louis) w dziedzinie nauk politycznych ze szczególnym uwzględnieniem modelowania matematycznego. Karierę nauczyciela rozpoczął jako wykładowca rachunku różniczkowego w college'u w Afryce, po czym zaczął uczyć modelowania nieliniowych równań różniczkowych i różnicowych w naukach społecznych na Uniwersytecie Kalifornijskim w LosAngeles, Uniwersytecie Emory i Międzyuczelnianym Konsorcjum Badań Politycznych i Społecznych Letniego Programu na Uniwersytecie Michigan. Opublikował pięć recenzowanych książek (w Polsce w 1996 r. ukazała się jego książka „Daleka Podróż”, którą nawet dziś czyta się wspaniale i z wielkim poruszeniem) i liczne artykuły na temat stosowanego nieliniowego modelowania matematycznego w naukach społecznych.

Dr Brown jest dyrektorem i założycielem The Farsight Institute (www.farsight.org), niedochodowej organizacji badawczej i edukacyjnej zajmującej się badaniem fenomenu nielokalnej świadomości, znanego jako „zdalne widzenie”. Opublikował recenzowane badania na ten temat w czołowych ośrodkach naukowych i przemawiał na arenie międzynarodowej w wielu prestiżowych miejscach, w tym na licznych uniwersytetach, a także na szanowanych zgromadzeniach fizyków. Jego niedawno opublikowana książka na ten temat Remote Viewing: The Science and Theory of Nonphysical Perception (Zdalne widzenie: nauka i teoria postrzegania niefizycznego) jest jedyną tego rodzaju książką, w której nauka o zdalnym widzeniu jest rozwijana w odniesieniu do wysoce ustrukturyzowanych metodologii gromadzenia danych, stosowanych np. w armii USA. W książce tej analizuje dane i rozwija nową teorię, która wyjaśnia zjawisko widzenia na odległość jako konsekwencję tworzenia superpozycji na poziomie kwantowym.

Courtney Brown jest zapalonym filmowcem, fotografem i artystą cyfrowym. Wyprodukował wiele filmów dokumentalnych dotyczących zdalnego widzenia i życia pozaziemskiego, a także napisał dwie najlepiej sprzedające się książki na te tematy. Od dawna działa w performansie i teatrze. Występował w głównych rolach w wielu serialach telewizyjnych i filmach w Stanach Zjednoczonych i Afryce, grając dr Livingstona w Suzi na Chuma, a także Sir Johna Kirka w Sultan Bargash, z których oba były całosezonowymi programami telewizyjnymi w suahili . W przeszłości regularnie śpiewał w okolicach Atlanty jako solista-baryton muzyki sakralnej, a niektóre z jego nagrań były prezentowane na różnych stronach internetowych w Stanach Zjednoczonych i Afryce. Dr Brown interesuje się również muzyką politycznąi opublikował książkę na ten temat. Jego strona internetowa tutaj

 

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila