Dr Robert Duncan wyjaśnia działanie technologii MIND CONTROL na namierzonych jednostkach - eWodnik Studio

 

Dr. Robert Duncan ma liczne stopnie naukowe, które zdobył m.in na Uniwersytecie Harvarda i Dartmouth College. Przeszedł przez najdroższą edukację, jaką w Ameryce można kupić. Jest badaczem, pisarzem, a wkrótce będzie producentem filmowym w tematach związanych z bronią kierowaną (DEW), bronią neurologiczną, psychologią i wojną informacyjną. Jego film nosi tytuł,,Wróg w środku- wojna psychologiczna". Książka, której jest współautorem, pt. „Hakując Ludzki Umysł", ukaże się w ciągu kilku najbliższych miesięcy.

 

Dr. Duncan pracował jako konsultant biznesowy i technologiczny dla firm z listy Fortune 500- pracował dla firm tj. Oracle Corporation, BEA, HP, BBN, pracował też jako profesor na uczelni. Dla departamentu obrony napisał kod, który miał namierzyć sowiecką flotę nuklearnych okrętów podwodnych. Był w kilku tajnych podziemnych bazach NATA Navy w Europie.

Książki: Rockefeller. Totalna Kontrola    Globalny zamach stanu    Porwane: uprowadzenia ludzi i agenda Obcych      Wynurzenie Omniwersum    Sztuczna inteligencja: zagrożenia dla ludzkości

O nas | Współpraca | Instagram | Telegram | Wydawnictwo | © Copyright eWodnik.pl |
Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila