Biocyfrowe programowanie gatunku ludzkiego

Biocyfrowe programowanie gatunku ludzkiego

Czy sztuczna inteligencja neuronalna, nasze smartfony, nas programują? A jeśli tak, czy robi to system AI wewnątrz nich, czy ich zawartość?
Czy chodzi o nasz system biometryczny? Nasze ścieżki neuronowe? Czy to się dzieje, gdy śpimy, czy gdy jesteśmy obudzeni? Czy to się dzieje gdy jesteśmy przyklejeni do telefonu?
Czy to sam smartfon nas programuje, byśmy byli przyklejeni do telefonu, czy jest to tylko rodzaj przywiązania lub uzależnienia?

Przede wszystkim chcę powiedzieć wszystkim, że to jest Sztuczna Inteligencja Neuronowa. Naukowcy opisują trzy rodzaje Sztucznej Inteligencji: pierwszym jest AI Neuronowa, która jest właśnie tym telefonem, jest w jego środku. Jest tym do czego przywykliśmy przez ostatnie 10-20 lat w różnych urządzeniach. Alexa jest tu przykładem. Dużo mini-robotów i systemów jest tego rodzaju AI.
Druga to AGI (Artificial General Intelligence)- Sztuczna Inteligencja Ogólna. Dla wielu ludzi to jest duży skok naprzód, może za 100 lat. Jednak Elon Musk mówi, że to może przyjść bardzo niedługo, nawet za kilka lat i ja się z tym zgadzam. Przebadałem ponad 1000 firm zajmujących się biometrią, sztuczną inteligencją i robotami, a to wszystko łączy się z 5G i 6G, całą infrastrukturą świata i relacjami geopolitycznymi. Mam spore doświadczenie w tej kwestii, dlatego stworzyłem The AI Organization. Moją misją jest pomóc ludzkości najlepiej jak tylko potrafię, chcę pomóc sobie samemu i wszystkim innym. Mam nadzieję, że moja praca będzie dobrze przyjęta, myślę, że powinna. Niektóre koncepcje wyjaśnimy naprawdę głęboko. Możecie myśleć, że jestem trochę szalony, ale gdy tylko posłuchacie i przejdziecie ze mną każdy stopień, wraz z każdym epizodem w końcu zrozumiecie, o czym mówię. Zrozumiecie co mam na myśli mówiąc sztuczna inteligencja. Podzielę to na części.
Postawiono pytanie- czy AI już programuje całą ludzką rasę i jak to się łączy z systemem biometrycznym i Internetem? Jak wiecie, gdy się rodzimy, mamy już pewien program w sobie- mamy geny itp. Mamy swoich rodziców, oglądamy określone filmy, słuchamy określonej muzyki itd. To jest programowanie.

Maszyny- te małe smartfony, one są sprzętem. Oprogramowanie jest w ich wnętrzu. My mamy ciała, a każde ciało jest trochę inne. Ludzie myślą, że oprogramowanie ich nie dotyczy, przecież to tylko ciało. Ale przecież oprogramowanie AI też znajduje się wewnątrz formy. Prawda jest taka, że wewnątrz naszej organizacji zrobiliśmy dużo testów biometrycznych i okazuje się, że nie jest tak jak ludzie myślą- ludzkie ciało również wysyła sygnał i ma moc wejściową. Do pewnego stopnia odkrył to Elon Musk, jak również kilka innych firm AI, które pracują nad bioinżynierią i modyfikacją genów.
Zatem ścieżki neuronowe człowieka, neurony obecne w mózgu jako ścieżki łączą całe nasze ciało. One wszystkie posiadają moc wejściową, oraz same wysyłają sygnały. Więc gdy coś widzimy i to wpada do naszego oka, to wchodzi to w nas i przemieszcza się przez połączenia neuronów i może zapoczątkować proces replikacji. Zatrzymajmy się tutaj na chwilę. Musimy wejść głębiej.
To, co widzisz, wchodzi w ciebie, wędruje do szyszynki , wędruje przez całe ciało. Tak samo jest z tym, co słyszysz. Neuronowa AI też ma oprogramowanie neuronowe i podłącza się do Internetu. Od momentu, gdy chwytamy telefon, wyciągamy go z pudełka, włączamy, dotykamy go, nie widzimy cyfrowych częstotliwości, które wychodzą z tej maszyny, nie widzimy sieci 5G czy nawet 4G. Większość ludzi może nie wyczuwać, co się dzieje z ich ciałem, szczególnie jeśli chodzi o to, co się dzieje wewnątrz neuronów. Nie widzi, co się dzieje w ich mózgu. Ale od momentu dotknięcia telefonu komórkowego – cóż, Chińczycy wierzą w istnienie punktów akupunkturowych, kanałów energii chi. Nauka odkryła istnienie ścieżek neuronowych, systemu elektrycznego wewnątrz ludzkiego ciała. Istnieje zatem pewnego rodzaju podobieństwo tego, co ludzie mieli 2500 lat temu z tym, co teraz nazywamy nową nauką.
W momencie, gdy dotykasz swojego telefonu, coś dosłownie wchodzi do twojego ciała przez rękę, idzie dalej do twojego systemu, idzie dalej w twoje ścieżki neuronowe, dalej do głowy, do czoła, i przesącza się do szyszynki, dalej do tyłu i tworzy cały płynący system. Co mam na myśli poprzez płynący system? Chińczycy wierzą, że między organami są połączenia energii, nazywają te kanały „meridianami”. Elon Musk przyznał się- powiedział, że jesteśmy dwucyfrowymi cyborgami, że mamy połączenie z tymi smartfonami. Jednak to, czego ci nie mówi (zresztą uważam, że sam tego do końca nie rozumie, a to co rozumie to wynik używania narzędzi biometrycznych i różnych urządzeń do kodowania danych), i staram się to wszystkim mówić, dotyczy tego co robi ten telefon, a jest to coś w rodzaju relacji pasożytniczej, czy też relacji symbiotycznej. OD momentu gdy dotykasz i włączasz smartfon, on podłącza się do systemu ciała i mózgu. Gdy dostajesz sms czy email, to zawartość ta zostaje gwałtownie zwiększona jeśli chodzi o jej interakcję z tobą. Dotyczy to innego poziomu, to coś innego niż oglądanie TV i otrzymywanie z niej stymulantów. Ten smartfon, którego dotykasz, gdy widzisz ludzi używających smartfonów w ciemności, widzisz jakie szerokie światło pada na ich czoło i całą twarz. To tak jakby dosłownie mieszał się z twoim systemem. Ja nazywam to bio-cyfrową siecią. Ludzie mają ludzie bio.
Co rozumiem poprzez sieć biocyfrową? „Bio” oznacza biologię, a „cyfrowe” oznacza przewody neuronowe człowieka (lub meridiany wg Chińczyków). Zatem ludzka sieć biocyfrowa istnieje wewnątrz ciała tak samo jak w komputerach i w Internecie. Gdy słuchasz czegoś w tym urządzeniu, gdy coś oglądasz, to jesteś przez niego programowany. Ale to nie wszystko- to jest nawet bardziej zaawansowane. Stajesz się uzależniony, on staje się częścią ciebie, a gdy idziesz spać, ten program w tobie krąży, w twoim mózgu.

Jeśli to coś programuje nas, gdy śpimy, to kto to dokładnie robi?
Pomyślmy, jakie tu jest niebezpieczeństwo. Jeśli coś nas programuje i jest to maszyna, to co to oznacza w kontekście przyszłości, szczególnie pod kątem sieci 5G? Lata temu mieliśmy telewizory, małe telefony na których wybijaliśmy numer, a potem przyszedł Internet, 3G, 4G itd. Nagle zaczęliśmy mieć smartfony, obecne z nami przez cały dzień. Co będzie kolejnym krokiem? Jeśli nasze ciało, nasz system biometryczny, nasze ścieżki neuronowe są programowane, by uzależnić nas od smartfonów, byśmy ich potrzebowali i by to było dla nas normalne, by to była relacja symbiotyczna, pozwólcie, że bardziej to wyjaśnię.
Relacja pasożytnicza- jeśli nie możesz obejść się bez tego smartfona, tej maszyny i systemu AI wewnątrz, to co będzie kolejnym krokiem? Już jesteś programowany do kolejnego kroku- co nim będzie? To cybernetyka.
Gdybyś powiedział komuś 20 lat temu, że włożą ci coś do głowy i będziesz mógł połączyć się z Internetem, ale zostawią ci wolną wolę i totalną kontrolę, nie będziesz przez nikogo kontrolowany, to odmówiłby i grzecznie cię pożegnał, albo nawet przeklął. Albo powiedziałby, że to niemożliwe i że jesteś szalony. Cóż, firma NeuraLink i jeszcze kilka innych (Google, DeepMind itd.) wszystkie pracują nad tym, by ludzie mieli maszyny i AI zainstalowane wewnątrz swojego ciała, wewnątrz mózgu. Nie będą już potrzebować smartfona. Te firmy już zaprogramowali wszystkich, by zaakceptowali te telefony – wszyscy zaakceptowali nie tylko symbiotyczną, pasożytniczą relację. Oprogramowanie jest wewnątrz ich ciała i po prostu nie są tego świadomi. Gdy ta technologia dostanie się do ludzkiego ciała (a Elon Musk przyznał, że to relacja cybernetyczna, zależność pasożytnicza), to pasożyt zaczyna wysyłać sygnały do mózgu i człowiek zaczyna wtedy myśleć: „Tak, to rzeczywiście fajne. Będę chciał mieć chip w mózgu, czy kable pod skóra, czemu nie? Mam przecież wolną wolę, nikt mnie nie będzie kontrolował, żadne korporacje, czy Internet, czy kontent, przecież przez ostatnie 5-10 lat też nie byłem kontrolowany, mam wolną wolę!”
Jednak w rzeczywistości to, co robi ten telefon, to sztuczna inteligencja neuronowa- to system AI nie tylko wewnątrz telefonu. Nie tylko jest to transmisja wewnątrz Internetu, ale istnieje też system AI wewnątrz aplikacji. A więc gdy ludzie cały czas klepią w telefon, to są w zasadzie jak małe myszki doświadczalne i nie wiedzą o tym, że są programowani i poddawani inżynierii poprzez kontent, który przepływa przez to urządzenie do mózgu i ciała z Google, z filmów YouTube, z tekstów sms i e-mailów, wszystko jest wzmacniane przez system AI i wchodzi do ciała. Następnie sama aplikacja ma w sobie oprogramowanie AI – nie widać go, ale ma ono w sobie coś, co nazywam polem bio-cyfrowym. Ono się replikuje, gdy dotykasz ekranu smartfona – replikuje się w ciele. Gdy patrzysz na ekran, ono także się replikuje i wchodzi do ciała. Ponieważ jesteś w jego sąsiedztwie, to jego częstotliwości wchodzą do twojego ciała – dlatego jesteś programowany nie tylko poprzez kontent i częstotliwości wysyłane przez Internet, ale także przez samą aplikację. Kontent, aplikacja, urządzenie i teraz system AI trafia do twojego ciała. To tak, jakbyś miał wirusa. Komputer może złapać wirusa, więc dlaczego ludzkie ciało nie miałoby go złapać – czyż nie posiada sieci neuronowych? Jeśli coś może wejść do komputera, dlaczego nie mogłoby wejść do ludzkiego ciała? Nie będziesz tego nawet świadomy.

Elon Musk i kilku innych naukowców to wiedzą. My też doszliśmy do tych samych odkryć i nawet więcej. Znaleźliśmy rzeczy, które przeraziłyby ludzi do cna, ponieważ ta technologia przygotowuje ludzi, by zostali „cybernetycznie poprawieni”. Ja wiem jeszcze coś – nie chodzi tylko o to poprawienie, ale o kontrolę. W imię czego? Czy za tym stoi jakaś konspiracja? Nie, nie ma żadnej konspiracji ze strony Elona Muska czy innych ludzi.

Czy to jest dla ludzi zdrowe? Wielu ludzi przykłada telefony do głowy, dostają bólów głowy, a po 5-10 latach mają różne choroby, nawet raka. Ludzie mówią, że to przez częstotliwości. Jeśli to co powiedziałem, to prawda, to poprzez samo dotknięcie smartfona zostaje wywarty wpływ na ludzką sieć neuronową, zakłócając cykl przepływów wewnątrz ciała, a częstotliwości z Internetu wchodzą do ciała i uderzają w mózg – jak myślisz, jak to wpływa na twoje zdrowie? Nie mówiąc już o tym, że cię programuje. Możesz zostać zaprogramowany nie tylko, byś zrezygnował ze swojej wolnej woli, ale i na inne rzeczy, by zaakceptować pewne wartości i systemy wiary. Na wszystko, co będzie zaprzeczeniem tego, czym jest Ludzkość. Szczególnie młode pokolenie, które urodziło się ze smarfonami w ręku, albo zaczęło w wieku 10-12 lat, ci naprawdę uzależnieni od komputerów, dorastali jako tech-ludzie – oni są najbardziej zaprogramowani. Wewnątrz nich jest już system programujący.
Brzmi to jak science-fiction? Firma NeuraLink właśnie się tym zajmuje. Firma ta przygotowuje ludzi do zaakceptowania tego, że będą cybernetycznie zmieniani, do ich ciał będą włożone maszyny .
Za każdym razem gdy wchodzi nowa technologia, ludzie nie mówią o zagrożeniach, nikt nie mówi, że np. to nowe urządzenie może zabrać człowiekowi jego wolną wolę. Zawsze jest prezentowana w dobrym świetle, np. producenci zawsze mówią, że stworzyli to dla kogoś, kto stracił kończynę, albo ma raka. W rzeczywistości 99% przeznaczenia jest skierowana na konsumentów, by to kupowali i by kompletnie zmienić społeczeństwo. Jest to nic innego jak bio-cyfrowe programowanie społeczne, które jest czymś więcej niż inżynieria społeczna, która również jest cały czas przeprowadzana – jesteś programowany, by wierzyć jakiejś partii politycznej, osobie, by kogoś nienawidzić, lubić jakąś muzykę itd. Proces mentalny i myślowy prawie całej ludzkiej rasy został teraz praktycznie zuniformizowany. Osoby, które nawet nie potrafią dobrze śpiewać ani robić naprawdę dobrej muzyki maja po 10 mln fanów. To jest inżynieria społeczna.
Wraz z nadejściem Internetu, tych maszyn i smarfonów, im więcej firmy technologiczne podadzą tego ludziom, tym bardziej będzie się to replikować w ich ciałach NAWET NA POZIOMIE KOMÓRKOWYM, PROWADZĄC DO PRZEPROGRAMOWANIA ORGANÓW I MÓZGU (będzie to bardziej możliwe przy gęstej sieci 5G). Ludzie nie będą wiedzieli, dlaczego coś myślą, dlaczego za czymś podążają, dlaczego czują się w dany sposób, dlaczego wybierają jakąś pracę. To kompletne przeprogramowanie osobowości człowieka, jego oprogramowania, ale także zmiana aspektów hardwear (ciała).

Więcej o programowaniu ludzkiego biokomputera będzie można dowiedzieć się z książki dr Johna C. Lilly’ego „Programowanie ludzkiego biokomputera” , która ukaże się w 2023 r. w Wydawnictwie Vin Ross. Książki dostępne na stronie  Wydawnictwa oraz wkrótce w sklepie eWodnik.

© Copyright, Cyrus A. Parsa, The AI Organization, Inc, 2018- dla eWodnik.pl
Tłumaczenie: Urszula Klimko |O nas

Wszelkie prawa zastrzeżone. Żadna część tej publikacji nie może być powielana ani rozpowszechniana w jakikolwiek sposób, za pomocą urządzeń elektronicznych, mechanicznych, kopiujących, nagrywających i innych oraz przechowywana w systemach gromadzenia i udostępniania danych bez zgody właściciela praw autorskich.

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila