Warszawa

-3.61°C
Mist Humidity: 89%
Wind: SE at 5.14 M/S
-4.1°C / -0.38°C
-1.46°C / 1.59°C
0.94°C / 1.51°C
1.52°C / 2.78°C

Współpraca

 hands g0270eedaa 1280

Zapraszamy do współpracy z portalem eWodnik osoby, które podzielają jego misję i wizję. Formy tej współpracy są uzależnione jedynie od naszych potrzeb i wyobraźni.

Na ten moment naszym priorytetem jest nawiązanie współpracy z autorami pragnącymi pisać artykuły z dziedzin, które ich interesują lub w których są specjalistami lub doświadczonymi praktykami- np. zdrowie, medycyna alternatywna, holistyczna, psychologia, parapsychologia, technologia, nauka czy ufologia. Nasi Autorzy piszą artykuły w kilku działach: świat, nauka, książki, zdrowie, ufologia i astrologia. Jeśli podane dziedziny są Ci bliskie i chciałbyś wnieść w ich ramach wkład w edukację społeczeństwa, zapraszamy do współpracy. W celu uzyskania szczegółów współpracy, prosimy o kontakt bezpośredni.

Przykładowe formy kooperacji:

  • dzielenie się swoją wiedzą i informacjami na portalu poprzez artykuły, serie artykułów (równocześnie jest to forma reklamy i kontaktu z potencjalnymi klientami swoich usług)
  • wystawianie towarów i usług w sklepie eWodnik
  • promocja dzieł niezależnych artystów i twórców poprzez artykuły, reklamy, banery, sprzedaż twórczości
  • organizacja wspólnych konferencji, imprez, akcji informacyjnych
  • rozwijanie nowych form rozliczania się/płatności
Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila