Warszawa

17.99°C
Clear Sky Humidity: 36%
Wind: 2.06 M/S
11.48°C / 22.88°C
14.93°C / 19.14°C
12.33°C / 24.38°C
14.94°C / 25.98°C

Autorzy

Ola Wolny

Nazywam się Ola Wolny i jestem założycielką Self Mastery Quest – platformy starożytnej wiedzy, transformacji i alchemii.

Przez 15 lat pracowałam w branży naftowej, pełniąc różne operacyjne i biznesowe funkcje związane z produkcją ropy i gazu. Choć oficjalnie związana byłam ze światem korporacyjnym, od zawsze pasjonowała mnie wiedza sekretna, mistycyzm, okultyzm − dziś doskonale wiem dlaczego. Moją pasję zamieniłam w profesję – zajmuję się odkłamywaniem przekazów starożytnych, mitologii, astrologii oraz zgłębiam tajniki szamanizmu, alchemii, gnozy oraz wszelkich prastarych źródeł poznawczych. Z natury jestem nonkonformistką i heretyczką.

Moim celem jest dotarcie do prawdy na temat nas samych, świata, konstruktu, w którym żyjemy oraz udostępnienie tej wiedzy w skali globalnej, gdyż od milenii mamy do czynienia z ukartowaną dezinformacją.

Niestety ważne nauki starożytne takie jak astrologia czy numerologia również padły ofiarą celowych przekłamań, zaś religijne programowanie dodatkowo ugruntowało w nas podświadomą niechęć, lęk i pogardę do tych dziedzin.

W moich publikacjach zamierzam zmierzyć się z dokonanymi manipulacjami − przybliżyć oryginalne przekazy starożytnych cywilizacji, ujawnić czym tak naprawdę jest zodiak, do czego służy, jakie jest znaczenie astrologii w kontekście tak zwanego „matrixa”. Przedstawię również w jaki sposób elity wykorzystują astrologię do realizacji swoich planów.

Ola Wolny

Ważne

  • Wszyscy autorzy piszący artykuły na eWodnik.pl robią to nieodpłatnie, dzielą się własną wiedzą, którą zdobywali przez lata.
  • W podziękowaniu możesz ich wesprzeć bezpośrednio na ich konto PayPal lub dokonać wpłaty w Crypto na poniższe dane.
  • Portal eWodnik.pl nie pobiera żadnych prowizji i nie zarabia na publikacjach autorów. Dziękuję za wsparcie.

Wsparcie dla autora

Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila