Warszawa

9.31°C
Moderate Rain Humidity: 91%
Wind: SE at 1.03 M/S
5.21°C / 10.09°C
5°C / 12.53°C
6.16°C / 14.07°C
7.75°C / 15.77°C

O nas

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji. Łączy ludzi biznesu i twórców, którzy pragną być niezależni od obecnego, upadającego systemu. System ten, przewidując własny upadek, robi wszystko, by utrudniać niezależnym twórcom i świadomym ludziom dostęp do przestrzeni publicznej i kształtowania świata w oparciu o nowe idee, często oparte o powracającą wiedzę kultury naszych przodków.

Możemy odnaleźć harmonię w tych trudnych i wymagających czasach. Książki kultury masowej rzadko w tym pomagają, a coraz częściej prace autorów niszowych lub niewygodnych. Portal ewodnik.pl będzie udostępniać polskiemu czytelnikowi prace takich autorów. Publikowane dziedziny to m.in. nauka, technokracja, globalizacja, ufologia, egzopolityka, życie po życiu, sztuczna inteligencja, nauki parapsychiczne i duchowe, egzonauki, psychologia i zdrowie. Równie ważne jest stworzenie nowej platformy dla usługodawców, którzy, nie chcąc już funkcjonować na zasadach korporacyjnych, potrzebują przestrzeni i narzędzi dotarcia do odbiorców i partnerów, korzystając z nowych form rozliczania się i wymiany usług. Celem jest dotarcie do ludzi z informacją, edukacją i usługami w szerokim zakresie, bez cenzury i ram narzucanych przez mainstream - dotyczy to także wdrażania nowych sposobów płatności, niezależnych od korporacyjnego systemu.


eWodnik to wynik pracy autorów pochodzących z różnych dziedzin i obszarów wiedzy, którzy czasami prowadzą odrębne życie zawodowe, czy naukowe, a publikowanie traktują jako dodatkową misję i odpowiedzialność za społeczeństwo i rozwój obecnej cywilizacji w kierunku jej dobrostanu, a nie upadku. Staramy się także relacjonować najważniejsze wydarzenia i ważne odkrycia, które nie powinny przejść niezauważone.


Ponieważ coraz mniej ufamy komunikatorom tj. Telegram, gdzie anonimowość i swoboda wypowiedzi stają się coraz bardziej niemożliwe, stworzyliśmy Forum do rozmów i dyskusji na wiele interesujących nas tematów-znajdziesz je w zakładce Forum.

Koniecznością obecnego czasu wydaje się być również internetowa telewizja eWodnik, dlatego już jesteśmy w trakcie jej tworzenia.

  Zapraszamy do wsparcia naszego portalu wszystkie osoby, które chcą i mogą wesprzeć naszą działalność (m.in. opłaty administracyjne i IT)- za wszelką pomoc z góry serdecznie dziękujemy.

POLAND - PKOBP

Kod BIC (Swift): BPKOPLPW

ACC. NR:  PKO PLN  07102015630000570201467059

ACC. NR:  PKO USD  06102015630000590201541960

NEW ZEALAND - KIWI BANK 

Kod BIC (Swift): KIWINZ22

ACC. NR:  NZD 38 9015 0709574 02

AUSTRALIA - Melbourne Bank

Kod BIC (Swift): SGBLAU2S

ACC. NR:  AUD 193 879 205288095

 Jeżeli chcesz poznać naszych Autorów, przejdź tutaj.
Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą, odwiedź tę zakładkę lub skontaktuj się
bezpośrednio.


Image

Portal ewodnik.pl powstał w odpowiedzi na potrzeby obecnego czasu- to okres zmiany paradygmatów w każdej dziedzinie ludzkiej cywilizacji. To platforma stworzona do publikacji niezależnych informacji i edukacji.

Newsletter

Otrzymuj wiadomości na maila